אתר Tour Radar יציע טיולים מאורגנים באירופה בחצי מחיר, ללא טיסות

טיול מאורגן באיטליה

אם אתם חושבים על טיול באירופה ולא בטוחים אם לצאת לטיול מאורגן או ליצור מסלול בעצמכם, הנה לכם אופציה מעניינת. אתר Tour Radar שמתמחה בשיווק טיולים מקומיים של מספר ימים בכל העולם מציע מגוון רחב במיוחד של טיולים, ללא טיסות. השיטה עובדת כך שאתם רוכשים טיסה ליעד שממנו יוצא הטיול וטיסה חזרה מהיעד שבו הטיול מסתיים (בחלק מהטיולים מדובר בשני יעדים שונים) והתשלום הוא בעצם רק עבור הטיול המאורגן עצמו הכולל, מסלול, קבוצה, העברות, מדריך וכמובן לינה.

הדף המעניין ביותר באתר הוא כנראה דף הדילים המציע הנחה של עד 50 אחוזים ממחיר הטיול הרשמי.

בדף הדילים של של טיולי אירופה, למשל, דף המתעדכן כל העת, מצאנו דיל לטיול שנקרא "איטליה בנינוחות", עשרה ימים בעלות של אלף דולר למשתתף במקום אלפיים דולר בקירוב. מה שאהבנו במיוחד זה שניתן להוריד את תוכנית הטיול בתור קובץ PDF, ממש כאילו שאתם יושבים במשרד חברת טיולים מאורגנים ומעלעלים באותן חוברות צבעוניות ומפתות בעלות תמונות מרהיבות של יעד החופשה הבאה שלכם.

גם שלא במסגרת הדילים ניתן למצוא הנחות על כלל הטיולים המאורגנים באיטליה. למשל, אומבריה, טוסקנה, איטליה מצפון לדרום ועוד. בדרך כלל מדובר בהנחות של 12 אחוזים בלבד.

עוד טיול שמוצע במסגרת הדילים לאירופה הוא סיור שווקי כריסמס שהוא גם קרוז לאורך נהר הריין. ממיינץ דרך שטראסבורג ודיסלדורף, שישה ימים בסך הכל ומחיר יפה של 362 דולר למשתתף.

טיול מאורגן לאיטליה
טיול מאורגן לאיטליה, ללא טיסות, בחצי מחיר

דיל מעניין אחר שמוצע בחצי מחיר הוא טיול מאורגן מספליט דרך מספר אזורים בקרואטיה וחזרה לספליט. כמה זה עולה? 1000$ למשתתף, 8 ימים. עוד דיל חצי מחיר שעולה 2500 דולר בקירוב מציע את האגמים של איטליה כמו אגם קומו ואגם גארדה וגם סיור פרטי בוונציה. הטיול הזה מתחיל במילאנו ונגמר בונציה והמחיר כאמור הינו עבור הטיול עצמו והמלון אבל לא עבור הטיסות. 

מלבד דילים, מציעים ב- Tour Radar גם מבצעים על טיולים מאורגנים שיוצאים בעקבות פסטיבלים מקומיים באירופה (אבל גם בעולם כולו). כך למשל תוכלו להצטרף לטיול מאורגן שקשור באוקטובר פסט, בטליה דל וינו, לה טומטינו, סן פרמין, לאס פאלאס ופסטיבלים נוספים באירופה.

בחזרה לדילים הספציפיים: דיל נוסף, טיול של 8 ימים על הדנובה במחיר של 513 דולר, במקום אלף דולר כלומר עלות ממוצעת של 64 דולר בלבד ליום. עוד טיול שמוצא במסגרת הדילים הוא Best of greece, המיטב של יוון שעלותו 1,320 דולר במסגרת מחירי המבצע. זהו טיול של עשרה ימים שכולל כמה מהאיים היפים ביותר של יוון וגם את המעבורת שתיקח אתכם מאחד לשני.

ב- Tour Radar מציעים גם טיול של 12 ימים בבלקנים בעזרת אוטובוס. טיול שמתחיל בסופיה בולגריה ומסתיים באתונה. העלות: 1000$ למשתתף או משהו כמו 85 דולר ליום. תוכלו לנסות גם את הטיול שיוצא מסנטוריני לאתונה ונמשך שישה ימים. הטיול הזה יעלה לכם 781 דולר במבצע. זהו טיול לצעירים מגיל 20 עד 40.

לסיום, בדף הדילים, טיול אטרקציות ברוסיה באורך שישה ימים ובמחיר 831 דולר. כדי להצטרף לטיול הזה תצטרכו להגיע לסנט פטרסבורג ובסיום הטיול לחזור ממוסקבה.

לפרטים אודות הדילים של Tour Radar באירופה

השאירו תגובה