טיולים מאורגנים באווירה אחרת

נוף טבעי

לא משנה כמה טיילתם בעבר, אם אתם חובבי טיולים מושבעים, תמיד תרדפו אחרי היעד הבא. אבל לעיתים רבות טיולים עצמאים הם טיולים שבהם אתם מתקשים להכיר את היעד לעומק. בדיוק מסיבה זו תיירים רבים בוחרים לפנות לחברת רוח פראית, שמוציאה טיולים מאורגנים ליעדים מיוחדים, עם מדריכים מנוסים ומיומנים.

לטייל למדינות אגן הים התיכון

קצת קשה לנו, הישראלים, לחשוב על טיול מאורגן ליוון מפני שזו מדינה שכנה, אשר נתפסת כמדינת נופש בלבד. אבל אם תצללו לעומק ותנסו להכיר את יוון בצורה קצת אחרת, תגלו שמדובר במדינה בעלת היסטוריה עשירה, תרבות מיוחדת במינה ובעיקר – נופים עוצרי נשימה. לא רק באיים השונים, אלא גם במדינה עצמה, ניתן לגלות הרים, מדרונות ועמקים יפיפיים, לצד עיירות מיוחדות ואתרי מורשת ותרבות. את כל הפלאים הללו אתם תתקשו לגלות ללא עזרתו של מדריך מנוסה.

טיולים מאורגנים ביעדים יוצאי דופן

אם תרצו להעמיק את ההיכרות שלכם עם יבשת אירופה, ולהכיר את החלק המזרחי שלה, תוכלו לבחור טיול מאורגן למונטנגרו. מדינת מונטנגרו היא מדינה קטנה יחסית, אפילו קטנה יותר ממדינת ישראל. יחד עם זאת, למונטנגרו ישנם חופי ים מדהימים, לצד חבלי ארץ מיוחדים במינם. זו היא מדינה עם היסטוריה מיוחדת ומרתקת, שמורות טבע מרהיבות ביופיין ובעיקר – מקורות מים רבים.

לחקור את הטבע הפראי

אפילו במרכז יבשת אסיה העצומה אתם יכולים למצוא יעדים שאף פעם לא חלמתם לבקר בהם. למשל, טיול מאורגן לקירגיזסטן יכול לאפשר לכם לגלות את המדינה שנולדה רק בשנת 1991, עם התפרקות ברית המועצות. התרבות במדינה מושפעת ממגוון רב של מקורות היסטוריים, ולכן כל תייר שמגיע לבקר מגלה חלקים ייחודיים שלא הייתה לו גישה אליהם. הטיול בקרגיזסטן, כמו טיולים למדינות רבות אחרות, משלב בין אזורים עירוניים ומסחריים לבין אזורי טבע וכפר. לאור כל זאת, אתם יכולים לגלות את כל הסודות היפים ביותר של המדינה בטיול בן כמה ימים. לאורך הטיול, המדריך יגלה לכם את כל הסודות הכי יפים ומיוחדים על המדינה, מתוך ניסיון אישי והיכרות מקצועית.

חברת רוח פראית היא חברת טיולים ישראלית אשר מלווה בשנים האחרונות טיולים לכול רחבי תבל. אנו מוציאים טיולי קבוצות מיוחדים בליווי מדריכים מקצועיים למדינות שונות באירופה, אסיה ואפילו אמריקה. בנוסף, אנו מבצעים את עבודתנו על הצד הטוב ביותר על מנת לאפשר ללקוחותינו לגלות את היופי הטבעי של העולם. לפרטים נוספים ולקבלת מידע על טיולים התקשרו – 04-6134315.

השאירו תגובה