חוות דעת של לקוחות על חברת אמא פולנייה – הדרך ההגונה לדרכון פולני

אמא פולנייה

דרכון דור 5

נוי ששון-אורפלי, חולון

בשמי ובשם כל המשפחה תודה רבה לכם על השירות והסבלנות. לך (שירי) לענת ולישי שאירח אותי בביתו בתחילת התהליך. אחרי תהליך של שנה וחצי כל המשפחה קיבלה דרכונים…עד לאיתן הקטן – דור חמישי! תודה לכם!

בכל זאת יש סיכוי

יאיר בן חורין, תל אביב

התחלתי את המסע להוצאת הדרכון ללא ידע בנושא, ללא מסמכים וללא תקווה (פולני או לא פולני?!). ואז נכנסתי לאתר של אמא ול"פולחשבון", שחישב ומצא שבכל זאת יש סיכוי וכדאי לנסות… כך התחיל תהליך שיכול היה להיות מתסכל ומעצבן – כדרכם של תהליכים ביורוקרטיים; אבל תודות להכוונה, למקצועיות ובעיקר לנעימות של אמא, הוא היה נסבל לחלוטין, והעיקר – הביא לתוצאה הרצויה. תודה אמא פולניה.

תגובה מהירה לכל השאלות ששאלתי

א"צ, הדרום

רציתי להודות לאמא פולנייה על עבודה מצויינת ושירות מעולה. בהתחלה תכננתי לעשות את כל העבודה בעצמי ורק לבקש השלמות, חשבתי שזה יהיה יותר זול ויקח פחות זמן. אך לאחר כמה אימיליים עם אמא פולנייה החלטתי להשתמש בשירות המלא להוצאת הדרכון. אני מאוד שמח על ההחלטה הזאת.

אני מאוד מעריך את זה שקיבלתי תגובה בהירה ומהירה לכל האימיליים והשאלות הרבות ששאלתי, רוב התשובות הגיעו תוך מספר שעות. קיבלתי את האזרחות הפולנית פחות מחודשיים מתחילת התהליך. לביקור בשגרירות הפולנית הגעתי עם הנחיות מדוייקות שחסכו לי שעות של המתנה ובלבול לגבי כל המסמכים שהיו ברשותי. מעולה!

אני ממליץ בחום לכל מי שמעוניין לקבל יחס אישי, שירות אמין ומדוייק ולהוציא אזרחות ודרכון פולני בזמן קצר, ללא הרבה מאמץ.

הדרכון הזה הגיע בזמן ונוצל עד תום

צביקה ש', לונדון

כל הטיפול בנושא היה הרבה מעבר למצופה. מהיר מאוד, יעיל ואדיב. אני אסיר תודה (למרות שלא ממש מחבב את הביטוי הזה). רק שתבין עד כמה הדרכון הזה הגיע בזמן ונוצל עד תום. אני גר, לומד ומתחיל לעבוד במדינה שעד לפני כמה שבועות לא היתה מאפשרת לי אף אחד מהדברים האלה, ללא הדרכון הנכון.
חודשים של תכנונים, זירוזים ובעיקר עזרה ענקית שלך הביאו אותי למקום שרציתי בזמן שרציתי ומאפשרים לי להמשיך את חיי כאן.

שווה לכל נפש

זאב שטרהל, הרצליה

התרגשתי לקבל את  האישרור הפולני ואני מודה לך על הטיפול היעיל והנמרץ הנידון. אני מוכרח לציין לחיוב את הטיפול המקצועי והיעיל שהפגנת לאורך כל הדרך ואני מוריד בפניך את הכובע (שאין לי). בנוסף ברצוני לציין את עלות השרות שהיא שווה לכל נפש ומונעת משרלטנים לעשוק אנשים תמימים. אני אמליץ עליך בכל פה. תודה רבה.

קל ופשוט

דני רקוטש

אמנם אין לנו עדיין את הדרכונים ביד, אבל כל התהליך מאחורינו. רק ללכת לשגרירות ולקבל אותם. התהליך היה קל ופשוט, לא כאב בכלל. קיבלנו מענה מהיר ואפקטיבי לכל שאלה ובמחירים נמוכים משמעותית. תודה רבה.

זול בהרבה מעורך דין

שרון אלרואי , תל אביב

השתמשתי בשירותי אמא פולנייה על מנת להוציא אזרחות פולנית ודרכון פולני. (מכיוון שנזקקתי לדרכון אירופאי, על מנת ללמוד ולעבוד באירופה). אני ממליץ בחום על השירות לכל מי שמעוניין להוציא אזרחות ודרכון פולניים/(אירופאים).

השירות היה מהיר, אמין, אדיב ומקצועי. הזמן שעבר מהרגע בו יצרתי קשר עם ישי ועד הזמן שבו קיבלתי את הדרכון, היה קצר בהרבה יותר מהזמן שזה לקח לכל מי שאי פעם שמעתי שניסה להוציא אזרחות/דרכון. המחיר זול בהרבה מעורך דין, ולמעשה ככל שידוע לי לא שונה בהרבה ממה שמשלם מי שמוציא אזרחות לבד ללא עזרה.

ישי סיפק לי את כל מה שהבטיח, במאה אחוז, באופן מדויק, ואף מעבר לכך.

מלבד פעמיים (שלקחו מספר דקות בלבד כל אחת) לא הצטרכתי כלל להגיע לשגרירות פולין, ישי עשה את כל הסידורים הנחוצים, מול השגרירות, מבלי שאני עוסק בכך בכלל. כמו כן, ישי סיפק לי תמיד מענה לכל שאלה, באדיבות, בסבלנות ובחביבות.

אני מתפלא על כך שיש אנשים שרוצים להוציא אזרחות ודרכון ומתמודדים עם פרוצדורה מסובכת לבד והדבר לוקח להם זמן רב, או לחילופין משלמים הון תועפות לעורכי דין. בשעה שבאמא פולנייה הכל נעשה בצורה מהירה, זולה ויעילה.

אחרים שילמו פי כמה יותר

רות קרפל, לוד

האנשים בתור בשגרירות לא האמינו שזה ביקורי הראשון פה, וכבר אני יוצאת אחרי רבע שעה עם פתק לאיסוף הדרכון הפולני. הם כולם הולכים ובאים לשגרירות, מתקנים ומוסיפים מסמכים, וזאת אחרי ששילמו פי כמה מששילמתי אני.

נגמר כמו שקיווינו

משפחת דפנר

הבוקר הגענו לשגרירות והשלמנו את איסוף הדרכונים לכל המשפחה, כולל הילדים. רציתי להגיד תודה על תהליך לא פשוט, שנגמר כמו שקיווינו. הכל נעשה בצורה מקצועית, אדיבה, סבלנית ורצינית. מא' ועד ת'. כל הבטחה מולאה, וכל דבר שהיינו צריכים קיבלנו. האמת שהגעתי אליכם במקרה, וכולנו שמחים שזה קרה. תודה לכולכם, ויישר כח, תשמרו בדיוק על הרמה הזו של השירות. בהצלחה,

דרכון פולני יש מאין

מאיר הר-נוי , המרכז 

לכול הקוראים, החוששים ואלו ששואלים, שמי מאיר, ואני גר במרכז הארץ. לישי הגעתי אחרי שאחותי ואבי ניסו את הדרך הסטנדרטית, עורך דין… זה לא הלך. נגבו כספים והתהליך נתקע. כך עברו להן השנים והמשפחה הרימה ידיים מהחלום הפולני.

לישי הגעתי דרך מכר שהמליץ. כמעט בלי תעודות פולניות התחלנו במלאכה. (הכל נספה בשואה). זה לקח בערך שנה וחצי מאז הקשר הראשוני, כולל איתור תעודת הלידה בפולין…

אז חלק נכבד תלוי בכם, אבל חלק נכבד מגיע מהצד השני: ישי היה לאורך כל הדרך אופטימי כן וישר. לא חיפשתי בן אדם שילטף אותי במילים מחממות וימרח אותי בתהליך אלא אחד שמכיר את המערכת מבין אותה ויודע להתנהל.

התחלנו כמעט בלי כלום אבל כמו שכתבתי ישי עשה יש מאין. בתחילת התהליך היינו שישה, ובסופו שישה אנשים קיבלו את הדרכון המיוחל… למקרה שאתם שואלים, אם אני ממליץ על ישי אז רק ישי ולא אף אחד אחר!!!

הסחבת שנחסכה

ענת תדמור, רמת-גן

באתי לאמא בגלל המחיר, נשארתי בגלל השירות. לכל מי שמתלבט האם או איפה לעשות את התהליך להנפקת דרכון פולני- אל תהססו. באמא מצאנו שירות אדיב ולא פחות חשוב- מקצועי. אחי ואני קיבלנו ליווי לאורך כל הדרך, והרגשנו שיש מישהו שניתן להתייעץ איתו ולסמוך עליו. לא היינו צריכים להתרוצץ בין נוטריונים, משרדים, תרגומים וכו'. סחבת בירוקרטית שלמה שנחסכה. והכי חשוב שהכל נעשה ברוח נעימה, מלאת הומור ואנושיות.

ממליצה בלב שלם!

הערר שהצליח

תומר ג', קנדה

רק מילים טובות יש לי לומר על טיפולה של אמא פולנייה בבקשת האזרחות שלי! אופטימיות זה שם המשחק! ישי היה אופטימי ואדיב ואמר "חכה, לפולנים יש את הזמן שלהם". התחלתי הליך כמעט "ללא בשר" והפולנים משכו ומשכו וישי לא התייאש! לאחר זמן לא קצר הפולנים נתנו תשובה שלילית, אך אמא פולנייה לא ויתרה והמליצה להגיש ערר ועוד במחיר מצחיק לשירות של אמא ולזמן שהפולנים משכו.

אחרי שלקחו את הזמן קיבלתי תשובה חיובית ומאז הורשת האזרחות של אבי ז"ל כבר ישנם שישה פולנים חדשים בזכות אמא. אמא טיפלה בהכל מא' ועד ת', ויש לי רק מילים טובות לומר על שבע האזרחויות שדאג להן, והיד עוד נטויה. אמא, היא באמת הדרך ההגונה לאזרחות אירופאית, רק המלצות חמות בפי ותודה גדולה לישי ולאמא פולנייה.

גם בפעם השנייה זה עובד

רוני נוסנבאום

שוב תודה אמא פולנייה! לא הפעם הראשונה שאני משתמשת בשירות הנפלא שלכם ואף פעם אין אכזבות! שירות אישי, אדיב, מקצועי ומהיר והמון תודה לשירי שדאגה ולחצה להזיז עניינים (בעיקר אותי שאשלח כבר את מה שצריך ) עד קבלת הדרכון. אין עליכם!!


ליצירת קשר

אמא פולנייה
טלפון:  073-2444-215
אימייל: office@imapolania.com
דף הפייסבוק 

לאתר האינטרנט של אמא פולנייה

 

השאירו תגובה