חדש! מודעות חינם לישראלים בחו"ל בלוח זמן מקומי

לוח אירופה מודעות חינם

רוצים לפרסם מודעת סאבלט בברלין אבל לא מעוניינים שכולם יציצו לכם בדף הפייסבוק? רוצים למצוא משרת או-פר בלונדון אבל לשמור על אנונימיות? יש לכם כרטיס טיסה למיאמי או זוג כרטיסים להופעה בניו יורק שאתם נאלצים למכור? לוח זמן מקומי של הישראלים בחו"ל הוא הפתרון החינמי והיעיל. כאן תוכלו לפרסם מודעות למשך חודשיים ימים ולא לשלם אפילו שקל… סליחה, דולר.

בלוח זמן מקומי של הישראלים בחו"ל תמצאו מגוון קטגוריות של מודעות החל מדירות להשכרה וסאבלט, דרך נדל"ן, יד שנייה, דרושים, בעלי מקצוע ועד תיירות, נופש והיכרויות. כל המודעות מתפרסמות חינם למשך חודשיים ימים (מודעות בנושא היכרויות למשך שלושה חודשים חינם) ונהנות ממיקום מובלט באתר המיועד כולו לישראלים באירופה ובארצות הברית.

שימו לב, המודעות שלכם בלוח לא מוגבלות מבחינת אורך הטקסט. אתם יכולים להעלות טקסט ארוך במיוחד ולתאר כל מה שדרוש לכם כדי להעביר את המסר. בלוח תוכלו גם להוסיף תמונות, וידאו, מצגות, קטעי אודיו… בקיצור, הכול.

ללוח זמן מקומי

אין עוד לוח כזה

לוח זמן מקומי מאפשר לכם ליצור עמודים פרסומיים בולטים בתוך רגע וליהנות מהביצועים המשופרים של האתר בכל מה שקשור לנראות במנועי חיפוש (SEO). אם יש לכם עסק, לא משנה אם זה סטודיו לפילאטיס בברלין או דוכן ג'לאטו ממש על המדרגות הספרדיות ברומא, בלוח שלנו הפרסום שלכם יצוף גבוה יותר עבור לקוחות שמחפשים במנועי חיפוש כמו גוגל או בינג.

רוצים להתחיל? לחצו על הכפתור הכחול

ללוח זמן מקומי

 

השאירו תגובה