חברת מסעות תציע הרצאות חינם על חו״ל באמצעות זום ועל הדרך תנסה לעזור למדריכיה

בחריין

חברת מסעות מציעה למטיילים שמתגעגעים לחזור לחו״ל אבל עדיין מחכים לחיסונים וליום שאחרי הקורונה מבחר הרצאות ללא תשלום על יעדים שונים בעולם. מסעות שחיפשה דרך לשמור על קשר עם הלקוחות ועל הדרך גם לסייע למדריכים לקבל טיפים מצופים שמעוניינים להשאיר תשר, בתום ההרצאה, משדרת בזום שתי הרצאות על חו״ל בשבוע, בימי שני ורביעי.

מיטב המדריכים של החברה שגם אצלם הגעגועים לטיולים ודאי עזים משתתפים בפרויקט, ביניהם דוקטור גבי זוהר, טל מגד, דוקטור שרית סגל, אורלי גילת, פז מוסקוביץ ואחרים.

בשבוע הקרוב תשודר ההרצאה שייט בארץ הטרולים על מפלצות דימיוניות במיתולוגיה והפיורדים הנורבגיים. בהמשך, הרצאת זום על אנגליה הכפרית, טעימות בשבילי הליכה לאוהבי לכת.

דוקטור שרית סגל תעביר במסגרת הסדרה של מסעות בזום הרצאה על בחריין. בחריין הייתה מפורסמת בזכות דיג פנינים וכיום הינה יעד חדש ומסקרן לישראלים וגם המקום שאללה נוגע במצחו בשרביט של זהב, כך על פי האמונה המקומית.

עוד הרצאות במהלך חודש דצמבר: רומא העיר שכולם אוהבים לחזור אליה, רומניה שלא הכרתם, אלף שנות היסטוריה יהודית בפולין וממש לקראת סיום שנת 2020 ועם התקווה שבשנת 2021 הטיולים יצאו מזום חזרה לעולם האמיתי, הרצאות על הרי האנדים ממלכת האינקה ועל אתיופיה.

לכל ההרצאות ניתן להרשם שבועיים לפני שעת ההתחלה והן כאמור ללא תשלום אבל עם מספר משתתפים מוגבל. ניתן להעביר תשר למדריכים דרך אפליקציית ביט למספר הטלפון של המדריך שיפורסם בסיום כל הרצאה.

בחברה אומרים כי כל סכום יתקבל בברכה ומבטיחים להציע שנית הרצאות פופולריות במידה במידה וההרשמה אליהן התמלאה.

קישור לדף ההרצאות של מסעות

השאירו תגובה