חברת אוטובוסים לטיולים – איך נבחר חברת אוטובוסים אמינה

אוטובוס הסעות

חברת הסעות אוטובוסים גמבורג מספקת לכם אוטובוס לטיולים העונה על כל הצרכים שלכם:

מערכת המולימדיה שלנו מצוידת במערכת מוזיקה מתקדמת ונגן DVD, המאפשרת לנוסעים ליהנות ממוזיקה או מסרטים נפלאים עם כל המשפחה.

גמבורג שירותי אוטובוסים – רמת הנוחות הגבוהה ביותר

גמבורג הינה חברת אוטובוסים בעלת ניסיון עשיר בתחום התחבורה והאוטובוסים , אנו מספקים לטיטול רק אוטובוסים מפוארים , כך שגם אנשים שלא אוהבים לנסוע באוטובוס עדיין יהנו מהסיעה .

גמבורג הסעות – אצלנו  רק נהגי אוטובוס מקצועיים

הנהגים שלנו קשובים ומיומנים, הם ייקחו אותך בזהירות למקום שבו אתה צריך את זה בבטחה. הידע המעמיק שלהם בכל האטרקציות התיירותיות בארץ מאפשר להם להימנע מצרות מיותרות בדרך.

שירותי תמיכה ועזרה בכל ארגון הטיול באוטובוס

-הניסיון הרב שלנו בתיירות פנים מאפשר לנו לסייע לך בארגון טיול מעניין, כולל אטרקציות, מקומות צהריים וכו '. ספר לנו את הצרכים שלך ונעזור לך לארגן טיול נפלא העונה על צרכיך.

אוטובוס טיולים

ייתכן שנתקלתם במצב שבו נהג ההסעות לא הכיר את הכביש ובסופו של דבר בזבז יותר מדי זמן באוטובוס. אצלנו – חברת גמבורג  כל אנשי המקצוע שלנו מיומנים, מנוסים ומכירים מאוד מסלולי טיול. בנוסף, נהגינו מצוידים במערכת GPS שתעזור להם לתקן את טעויותיהם באופן מיידי.

גמבורג הסעות – מקפידים על בטיחות

יתרון חשוב נוסף שנובע ישירות מניסיונו העשיר של הנהג הוא הבטיחות. הנהג נהג בזהירות רבה ופעל לפי כללי הזהירות. האוטובוסים שלנו מתוחזקים היטב ואנו עושים כל מאמץ להימנע מתקלות פתאומיות כדי להבטיח את בטיחות הנוסעים.

גמבורג מספקת גם אוטובוסים לטיולים הכוללים לינה

חברת אוטובוסים גמבורג מספקת שירותי הסעות לקבוצות או טיולים קטנים (כולל לינה). קְבוּצָה. אנו מספקים אוטובוסים מודרניים ומאובזרים, נהגים מנוסים ואדיבים שייקחו אתכם לאן שתרצו. הנהגים שלנו פועלים לפי כללי בטיחות מחמירים. במהלך טיול מסוג זה, הם יתכננו בקפידה את כמות השינה הדרושה להם כדי להגיע ליעד בצורה מרעננת.

האוטובוס שלנו  להכיל עד 60 מושבים ויש לו מספיק מקום לאחסון כל חפצי הנוסעים בנוחות מירבית. בנוסף אנו מתמקדים במתן חווית נהיגה איכותית ברמה הגבוהה ביותר, אנו מציידים את האוטובוסים במערכות מיזוג אוויר מתקדמות, מערכות מולטימדיה ואביזרים נוספים.

כמה עולה אוטובוס לטיולים ? החל מ 1600 ש״ח בלבד !

העלות הכוללת של השכרת אוטובוס לטיול תלויה בגורמים רבים: משך הטיול, אורך הנסיעה, אם ברצונכם לנסוע באותו יום ולחזור או ללון, מספר הנוסעים וכו '. חשוב לזכור כי עם כל חברי הצוות בהשוואה להגעה לבד, השכרת אוטובוס משתלמת יותר ומאפשרת לכל חברי הצוות ליהנות מהטיול במלואו.

בנוסף ליתרונות החיסכון בעלויות, אוטובוס התיירים ידידותי יותר לסביבה ופחות מזהם מאשר רכיבה על מספר מכוניות בו זמנית. כיום טיולים ארוכים או קצרים עם יקיריהם קלים מתמיד. למידע מפורט יותר, תוכניות טיול ותיאום, 

אוטובוס טיולים של חברת גמבורג מבטיח לכם שקט נפשי וטיול נעים!

השאירו תגובה