חברת OUTMIND

בחברת אאוטמיינד (Outmind) מתמחים בהפקת ימי גיבוש חווייתיים לעובדים ועושים זאת עם שלל ימי נושא מיוחדים, כמו יום גיבוש בסגנון המירוץ למיליון, יום גיבוש בטבע בסגנון הישרדות, יום גיבוש שכולו חוויה מדברית או למי שרוצה קצת פחות להתלכלך בדרכים, יום גיבוש עם סטייל בקיסריה.

עוד ברפרטואר של אאוטמיינד, יום חווייתי צפוני בגליל ויום שכולו גבינות ויין או יום בנושא סרטים. אפשר ללמוד מהתפריט של החברה שימים עשירים בפעילות הם מצרך מבוקש אבל לצד ימי גיבוש לעובדים שאוהבים אקשן כמו סקיפר ליום אחד או יום גיבוש עם ג׳יפים אפשר למצוא גם יום גיבוש שכולל ביקור בבסטות ושווקים. 

בחברה מדגישים את העובדה שיש להם ביטוח מלא וכך גם לכל הספקים צד ג׳ שאיתם הם עובדים. עוד אומרים בחברה שחשוב לקחת בחשבון את הצרכים השונים של סוגי קהל מגוונים ולהתאים תוכנית שמתאימה לאנשים שאוכלים כשר, לאנשים שנמנעים מסוגי מאכלים שונים, לעובדים שיש להם מגבלות פיזיות שונות וכן הלאה. גם מזג האויר הוא פקטור חשוב וצריך לדעת מה קורה כשהוא משתנה ואחרון חביב, יצירת בילד אפ לקראת האירוע כדי שישכנע את העובדים שכדאי לבוא ולהשתתף.

באאוטמיינד אומרים כי התוכנית שהם בונים לכל חברה, מאוזנת והגיונית ומתאימה ללוח הזמנים.

החברה שממוקמת בראשון לציון מציעה מלבד ימי גיבוש גם ספא לקבוצות, ימי גיבוש באנגלית, סדנאות מנהלים ואפילו סדנאות צחוק. בין לקוחות החברה שמות גדולים כמו בנק הפועלים, בנק ירושלים, עובדי משרד התחבורה, עובדי לאומי קארד, חברת טבע, מייקרוסופט, אמדוקס וחברות נוספות.

לאתר החברה

רוצים עוד כתבות כאלה אצלכם במייל? הירשמו לניוזלטר שלנו

השאירו תגובה