הצעת הגשה: לאכול שניצל בוינה מסעדת השניצלים פיגלמולר (Figlmuller)

שניצל בוינה

אז איך אפשר להגיע לוינה בלי לאכול שניצל וינאי? מסעדת פיגלמולר היא שם דבר בתחום השניצלים בוינה, היא מסעדת השניצלים הכי מפורסמת בוינה. המסעדה הוקמה בשנת 1905 ולכן היא אחת העתיקות.

הכוכב הענק (מכל הבחינות…) במסעדת פיגלמולר הוא השניצל שלה. כאן לא נשמעות תלונות כי השניצל קטן מדי… מדובר על שניצלי ענק דקים התופסים צלחת שלמה ומספקים תענוג לחך.

אל השניצל העצום יכולים להצטרף מספר סוגים של סלטים העשויים מחומרי גלם טריים ורעננים. אחד הסלטים שהולך עם השניצל יד ביד הוא סלט תפוחי האדמה הנימוח שהדבר היחידי הקשה בו הוא להפסיק לאכול אותו, במסעדת פיגלמולר מוצעים גם סוגים שונים של יינות משובחים.

יש שניצל בכל סוגי הבשר אז אם אתם שומרים כשרות יש גם שניצל עוף או בקר. לצמחוניים מביניכם יש שניצל שעשוי מגבינת עיזים לא רע בכלל. צריך להזמין מקום מראש וזו רשת מסעדות כך שאתם יכולים להזמין מקום באחת מהמסעדות.

קיימים שני סניפים למסעדת Figlmüller והם קרובים מאוד זה לזה, כ-100 מטרים, סמוך ל-Stephansplatz. הסניף המקורי נמצא ברחוב וולציילה (Wollzeile) והוא קטן יותר, הסניף השני ערוך לקבל סועדים בלי הזמנה מראש, אך עם זמני המתנה.

איך להגיע

בפסאג', כמה דקות הליכה מהאופרה במרכז העיר, בסמוך לכנסיית סן סטפן.

כתובת: Backerstrasse 6, Vienna, Austria, סניף שני: Wollzeile 5 Wien

שעות פתיחה

11:00-22:00 כל יום ב-Wollzeile 5 Wien. בין השעות 12:00-23:00 ב-Backerstrasse 6.

אתר אינטרנט

איפה לישון בוינה?

קבלו את רשימת המלונות שישראלים הכי אוהבים בעיר. החל מלאונרדו הוטל הכשר דרך אימלאוור הפופולרי, שטיינברגר ועוד.

כניסה

השאירו תגובה