הצטרפו לסיורים בעברית בפריז עם יהודית מרמלשטיין

מחירי הנכסים בפריז

הנה מספר פרטים חשובים לפני פנייה ליהודית מרמלשטיין. משך הזמן של רוב הסיורים בפריז עם יהודית הינו כ-3 שעות. בנוסף יש סיור ארוך יותר הנמשך כ- 6 שעות (כשעת הפסקה בין שני חלקי הסיור) והוא נועד להיכרות מעמיקה יותר עם העיר ובעיקר למי שזו לו הפעם הראשונה בפריז.

את חלקי הסיור הארוך, מהנוטרדם עד הלובר (פאלה רויאל) ומהפאלה רויאל עד גשר אלכסנדר השלישי אפשר לקחת גם בנפרד. ניתן להצטרף לסיורים קבוצתיים או לקחת כל אחד מהם כסיור פרטי מה שמאפשר התאמה למידותיו ובקשותיו של המזמין.

הקבוצות מונות בין שניים לעשרה אנשים ו… בכל סיור יש מספר טעימות (בדרך כלל שתיים) של פטיסרי מובחרים.

העלויות למשתתף בסיור קבוצתי באורך 3 שעות:

– מבוגר: 40€
– גילאי 11- 15: 25€
– מתחת לגיל 11: ללא תשלום.

למשפחה גרעינית בת חמש נפשות ויותר יש הנחה בת כ-10%.

מלאו פרטים והבטיחו את הסיור שלכם בפריז או בקשו מידע נוסף מיהודית מרמלשטיין:

המלצות מטיילים

חוזרת עכשיו מסיור ברובע Montmarte עם יהודית מרמלשטיין, סיור מעניין, מגוון, מלא סיפורים פיקנטים מקומות מיוחדים, בקיצור סיור מומלץ ביותר, יהודית בעלת ידע נרחב בהמון תחומים ועושה זאת בחן ובמקצועיות.

אריאלה פיבקו

היום הראשון בפריז. פתחנו את החופשה בסיור נפלא בלב פריז עם המדריכה הישראלית המקסימה יהודית מרמלשטיין. ממליצה לא רק להיכרות  עם העיר, אלא ללמוד על תהליכים ושינויים שעברה לאורך ההיסטוריה, תוך שילוב ידע עצום ופרטים פיקנטיים.

רחלי וולשטיין

הרגע חזרנו מסיור ייחודי עם המדריכה המופלאה יהודית מרמלשטיין, שריתקה את חמשתנו, מבוגר עד צעיר. חשפת אותנו לסיפורים ומקומות ססגוניים שלא היינו מכירים בדרך אחרת… לא הרגשנו איך הזמן עבר.  ולך יהודית היקרה, תודה רב. ואספי מוסר שזה היה סיור הכי מהנה שהיה בו ושריתקת אותו ממש…

ענת כנען

השאירו תגובה