המלונות הכי טובים באיסטנבול, לשנת 2021

CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul

מלון מיס איסטנבול

מלון מיס איסטנבול מציע לכם חוץ מספא מעולה שפתוח עד עשר בלילה גם חדרים נקיים ומרווחים, ארוחת בוקר מצויינת עם הרבה גיוון ומיקום לא רע בכלל בתוך העיר העתיקה קרוב לגרנד בזאר, איה סופיה, בזאר התבלינים ותחנת מטרו. גם המוזיאון הארכיאולוגי של איסטנבול קרוב למי שרוצה להתרשם מהפן הזה של טורקיה.

המלון מומלץ בעיקר לזוגות אבל יש גם חדרי משפחה ומן הסתם משפחות ייהנו ממנו לא פחות. חדרים ליחידים במחיר של החל מ- 500 ש״ח ללילה, כשהמבצעים העונתיים יכולים להוריד את המחיר אפילו בחצי ולמטה מזה. חדרים ב- 130 שקל ללילה הם לא חלום במיס איסטנבול.

מלון מיס איסטנבול. ספא ובריכות בעיר העתיקה
מלון מיס איסטנבול. ספא ובריכות בעיר העתיקה

למלון אין חנייה למרות שמרבית התיירים הישראלים בטורקיה לא יתלוננו על כך. שתי בריכות שחייה מוצעות לאורחי המלון, אחת מהן פועלת כל השנה.

לבדיקת זמינות חדרים

מלון CVK פארק בוספורוס איסטנבול (CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul)

מלון סי וי קי פארק בוספורוס איסטנבול נמצא ממש קרוב לכיכר טקסים ומלבד שתי בריכות שחייה ומרכז ספא ענקי (על שטח של 8,500 מטר רבוע) עם כל מתקני הספא האפשריים, מחכים לכם בפנים הרבה פאר והדר. אם אתם באים לטורקיה גם כדי להרגיש מלכים לכמה ימים, זה המלון שיעזור לכם להיכנס לאווירה ואפילו די בקלות.

לאורחים שרוצים יותר מוצעות סוויטות prestige במבנה צמוד לאגף הראשי ובהן דירות עם מטבחים נפרדים ומצויידים, מערכות בקרה, שיש ושאר סימני יוקרה. שלוש מסעדות פועלות במלון CVK בוספורוס ובהן מאכלי ים, סושי ואיך לא, קבאב טורקי אמיתי. בחזית הנוף, לא צפויה אכזבה. תוכלו לצפות בבוספורוס, ארמון טופקאפי ואתרים נוספים של איסנטבול. 

מלון CVK פארק בוספורוס. נוף מדהים, שירות מצוין
מלון CVK פארק בוספורוס. נוף מדהים, שירות מצוין

חדרים במלון מוצעים במחיר של החל מ- 850 שקלים ללילה כשדירות עם חדר שינה אחד במחיר של החל מ- 1,500 שקלים ללילה והסוויטות החל מ- 2,000 ש״ח ללילה. 

סך הכול, בבוספורוס הכול מסודר ויפה והצוות עשה הכל כדי להנעים את השהייה של האורחים. כדאי להציץ בתמונות בבוקינג, מה שאתם רואים זה מה שאתם מקבלים.

לבדיקת זמינות חדרים

השאירו תגובה