10 אחוז הנחה על סיור קולינרי ברומא בעברית עם קוד קופון HUT8CGYE

המיטב של רומא: הכרטיס שיכניס אתכם לוותיקן, לקולוסיאום ולבזיליקה של פטרוס הקדוש

ותיקן, בזיליקה של פטרוס וקולוסיאום

חברת Tiqets החלה לשווק כרטיס שנקרא המיטב של רומא ואשר מאפשר כניסה לשלוש אטרקציות מובילות בעיר: מוזיאוני הוותיקן, הקולוסיאום ובזיליקת פטרוס הקדוש.

ה-פס נמכר במחיר של 79 אירו והוא מבטיח דילוג על התור במוזיאון הוותיקן והקפלה הסיסטינית כמו גם בבזיליקה של פטרוס הקדוש אבל לא מובטח דילוג כזה בקולוסיאום, הפורום הרומאי וגבעת הפלטין יחד (רק גישה קלה יותר). עם הכרטיס מובטח לרוכשים גם מדריך אודיו לרומא אך מדריך זה אינו מוצע בשפה העברית.

סדר השימוש בכרטיס הינו מוזיאוני הוותיקן והקפלה הסיסטינית בבוקר, לפני שהמוני התיירים מגיעים ובהמשך הקולוסיאום, הפורום הרומאי וגבעת הפלטין.

באף אחד מהאתרים לעיל לא נכלל סיור מודרך במחיר הכרטיס ומדובר בדמי כניסה בלבד, כאמור עם יתרון של דילוג על התור, לפחות בחלק מהאטרקציות. את הכרטיס המשולב, המיטב של רומא, אפשר לממש על ידי הצגת הטלפון שלכם בנקודת המפגש שתשלח אליכם לאחר הרכישה. 

לפרטים ורכישה

גם חברת אקספדיה משווקת מוצר בעל שם דומה, "פס המיטב של רומא". שלוש האטרקציות הגדולות של העיר נכללות גם בכרטיס הכניסה של אקספדיה אבל בעדיפות הפוכה. פס המיטב מאפשר כניסה ללא תור לקולוסיאום, לפורום הרומאי ולגעת הפלטין בעוד למוזיאוני הותיקן ולבזיליקת פטרוס הקדוש מוצעת "כניסה קלה" בלבד, אך ללא דילוג על התור.

המחיר של אקספדיה מעט יקר יותר, 95 דולר למבוגר.

לפרטים ורכישה

השאירו תגובה