הכרטיס שיראה לכם את וינה וגם יחסוך לכם כסף בדרך…

כרטיס וינה פס

לכל עיר יש את הפס שלה וכרטיס וינה פס הוא אחת האופציות לגלות את בירת אוסטריה על שלל האטרקציות שלה ולשלם פחות עבור כרטיסי הכניסה. 

את הכרטיס הזה ניתן לרכוש עבור יום אחד, יומיים שלושה או שישה ימים בוינה ואם שישה ימים נראים לכם כמו משך זמן רב מדי בשביל כרטיס אטרקציות, חכו עד שתקבלו את החוברת העבה שמגיעה ביחד עם הכרטיס ותגלו כמה אפשרויות הכרטיס פותח בפניכם.

בין האטרקציות הבולטות שתוכלו לראות ביחד עם ה- Vienna Pass, גן החיות הכי עתיק בעולם ומוזיאון אלברטינה שבו למעלה משישים 65 אלף ציורים איורים ועוד מיליון הדפסות מקור. בשתי האטרקציות האלה תוכלו ליהנות גם מיתרון חשוב של עקיפת תורים. עוד בכרטיס, שימוש לא מוגבל באוטובוס התיירים hop-on-hop-off עולים יורדים.

תור נוסף ייחסך מכם גם במומוק שזה המוזיאון לאומנות מודרנית. גם מוזיאון הטכנולוגיה ומוזיאון הטבע ברשימת 60 הארטקציות שהכרטיס יכניס אתכם אליהם וביניהם גם הגלגל הענק של וינה, ארמון בלוודרה, קתדרלת סנט סטפן ועוד. 

אישור על רכישת הכרטיס יגיע אליכם בטלפון עם חברת Tiqets אבל תצטרכו להמיר את האישור לכרטיס פיזי בכתובת שתגיע אליכם לאחר הרכישה. 

וינה פסכרטיס וינה פס נכנס לתוקף לאחר השימוש הראשוני בו ולא ניתן לבטלו לאחר הרכישה או לבצע שינויים.

סך הכל, אופציה טובה כדי לחסוך כסף באטרקציות ומוזיאונים בוינה. יש מי שמבקר את העובדה שהכרטיס לא כולל שימוש בתחבורה הציבורית הרגילה כמו שקורה לפעמים בכרטיסי אטרקציות בערים אחרות אבל עדיין עבור הייעוד של חיסכון בכסף בכניסה לאטרקציות, בהחלט הכרטיס מבטיח ומקיים.

כדאי להקדים ברכישת הכרטיס, כדי שיהיה לכם זמן לקרוא את החוברת שמגיעה איתו ולהתעדכן בכל האטרקציות והאפשרויות שהשימוש בכרטיס מקנה. 

וכמה זה יעלה לכם? החל מ- 70 אירו.

בדקו זמינות

איפה לישון בוינה?

קבלו את רשימת המלונות שישראלים הכי אוהבים בעיר. החל מלאונרדו הוטל הכשר דרך אימלאוור הפופולרי, שטיינברגר ועוד.

כניסה

השאירו תגובה