נדל"ן ברלין: דירות להשקעה בשכונת וודינג ברחוב Exerzierstrasse

נדל"ן בברלין

הדירות, אשר ממוקמות בשלושת חלקי הבניין שבפרויקט, מגיעות במגוון גדלים שנע בין 50 ל-196 מ"ר וכוללות שניים עד חמישה חדרים. ישנה גישה לכל הדירות באמצעות המעלית הנוחה. רוב הדירות כוללות מרפסת שמש או גינה צמודה. הדירות שכוללות גינות מצוידות בחלונות עצומים במתפרסים מהרצפה אל התקרה, ויוצרים אווירה בהירה וידידותית.

בהתאם לביקוש בדירות המודרניות בברלין, לכל הדירות יש מטבח גדול נפרד, או מטבח המשולב עם הסלון עם פינת אוכל מרווחת. בדירות עם המטבח הנפרד יש חלל גדול לפינת אוכל, והוא בדרך כלל יהיה ממוקם על יד היציאה אל המרפסת או הגינה. חדרי האמבטיה בפרויקט תוכננו כך שחודר אליהם אור טבעי רב במשך שעות היום, והם מותאמים לסטנדרטים החדשים ביותר. חלק מהדירות אף כוללות שירותי אורחים. בנוסף לכך, לכל דירה שייך חדר אחסון אישי וכמו כן חלל אחסון משותף לבניין.

הבניין

על פינת רחוב מרכזי בשכונת וודינג של ברלין הפופולרית נמצאים שתי בנייני דירות. הבניינים היפים מתאפיינים בחלונות גדולים בצורה יוצאת דופן, והדבר הופך אותם לאובייקטים נחשקים עבור משקיעים רבים. הבניינים נבנו בשנת 1989, ולשנת 2019 מתכוננת מודרניזציה נוספת של הפסאדות. החידוש המתוכנן כולל צבעים הרמוניים למראה קלאסי ונעים.

למבנה שש קומות כולל קומת גג ושתי כניסות המובילות אל החצר הפנימית בה מגרש משחקים לילדים, עצים וספסלים.

מיקום הבניין הינו מושלם: הוא ממוקם בין שלוש תחנות רכבת תחתית, תחנת טראם ותחנות אוטובוסים רבות עם מגוון קווים המקשרים במהירות לכל חלקי העיר, נמצא במרחק הליכה קצרה מנחל פנקה הזורם בשכונה, ואופציות הקניות והפנאי כאן רבות.

האיזור

וודינג היא אחת השכונות המרכזיות של ברלין, המקשרת בין מזרח ומערב העיר. היא ממוקמת בצפון-מרכז העיר וגובלת בשכונת מיטטה בדרום, שרלוטנבורג במערב, פרנצלאור ברג במזרח ורייניקנדורף בצפון. בשנים האחרונות גדל  המסחר בבניינים בוודינג ורובם עוברים תהליך של שיפוץ ומודרניזציה. השכונה מקבלת אופי מודרני גם בשל הסמיכות שלה לשכונת מיטטה. עד לא מזמן התגוררו כאן בעיקר משפחות אך בשל גידול האוכלוסין בעיר כולה ועליות המחירים התלולות, יותר ויותר צעירים עוברים להתגורר בוודינג ומביאים איתם את תרבות ה"היפ" הברלינאית המפורסמת. כך למשל ברחוב Ufer מתפתחת בשנים האחרונות סצנה תרבותית תוססת, עם סדנאות אמנים, תיאטראות אלטרנטיביות, בתי-קפה וברים היפסטריים.

למרות ריבוי הפארקים והשטחים הירוקים,  וודינג נחשבת לאחת השכונות הצפופות ביותר בעיר. הפארק הציבורי הגדול והידוע ביותר  בשכונה הוא Rehberge, ואחריו פארק Humboldthain  עם אחת מנקודות התצפית היפות ביותר בעיר ופארק Schiller . רצועה נוספת של מיני-פארקים וצמחייה ירוקה נמצאת לאורך נהר הפאנקה. אגם Plötzensee הממוקם בדרום-מערב וודינג, נחשב לאחד האגמים הפופולריים בעיר ובימי הקיץ החמים החופים שלו מלאים עד אפס מקום.

בוודינג  עוברים 3 קווי הרכבת התחתית (U6, U8, U9) וארבעה קווים של הרכבת העילית, כולל קווי ה-Ring  S41/S42.  יתר על כן, ישנו קישור עם החשמלית בין וודינג לפרנצלאואר-ברג. כביש "טבעת ברלין" מסתיים ברחוב Seestrasse וישנה גם תחנת הרכבת הגדולה והחשובה Gesundbrunnen, המציעה קווים למרחקים ארוכים מחוץ לברלין (RE3, RE5, RB20, RB66).

הרחוב הקניות המפורסם בשכונה הינו רחוב Mullerstrasse. שם תוכלו למצוא מגוון חנויות קטנות לצד חנויות כלבו גדולות. מרכז קניות מעניין נוסף נמצא בצומת הרחובות Brunnenstrasse / Gesundbrunnen במרכז Gesundbrunnencenter.

**

המידע המפורסם כאן מופיע במסגרת שיתוף פעולה עם משרד נדל"ן מוביל בברלין. לקבלת מידע נוסף, נא מלאו פרטיכם

השאירו תגובה