4 דברים שממש כדאי לעשות בנאפולי

טיול יום מנאפולי לפומפיי

לצאת לטיול יום מנאפולי אל חורבות פומפיי והר וזוב

סיור שבו תסעו אחורה בזמן ליום ההרסני בשנת 79 לספירה שבו הר הגעש וזוב התפרץ וקבר את העיר הרומאית פומפיי מתחת לאפר מותך. עם ההגעה, מדריך הקבוצה יוציא אתכם לסיור של שעתיים (באנגלית) בין שרידי אתר מורשת עולמית זה של אונסק"ו שהוקפא בזמן כמעט 2,000 שנה. זהו אחד היעדים הפופולריים ביותר בעולם ובזמן השהייה והביקור בו תוכלו לשמוע סיפורים על הפורום, המרחצאות התרמיים, בית וטי והלופנארה.

לאחר ארוחת צהריים טיפוסית של נאפולי, פיצה באחד מבתי הקפה של פומפיי, תיסעו לפסגת ההר שגרם להרס.

הר הגעש הפעיל היחיד ביבשת אירופה, וזוב, התפרץ פעמים רבות, אך הרס פומפיי והעיירות שמסביב הוא שהפך אותו למפורסם ביותר. מלבד ההתרגשות של הליכה על פסגת ההר ובמכתש, תוכלו ליהנות תיהנו מהנופים המדהימים מעל מפרץ נאפולי.

חזרה לנאפולי בסביבות השעה 17:00. עלות למשתתף, 90 אירו.

לפרטים והצטרפות

לבקר באתר הרקולנאום

אתר הרקולנאום נקבר תחת אפר לאחר התפרצות הר וזוב בשנת 79 לספירה, אך בניגוד לאתר הסמוך של פומפיי, העיירה נשמרה ברובה: גגות, מיטות, דלתות, אוכל ואפילו 300 שלדים.

כרטיס הכניסה (בדילוג על התור הרגיל) יאפשר לכם לטייל ברחובות המרוצפים של עוד אתר מורשת עולמית של אונסק"ו ולקבל הצצה לאיך היו החיים לפני ההתפרצות ההרסנית. תוכלו להתפעל מממצאים ששומרים על צורתם המקורית כמעט 2,000 שנה.

הרקולנאום
הרקולנאום

הפעילות היא עצמאית כך שתוכלו לחקור את המבנים לפי הזמן שלכם, לראות ציורי קיר שמורים ולדמיין את הטקסים היומיומיים של האנשים שבאו לקנות בחנויות או להתרחץ במרחצאות הציבוריים שעדיין ניתן לראות כיום.

עלות, 18 אירו.

לפרטים

להתרגש (ממש) בטיול מנאפולי לאמאלפי וראוולו

נצלו את ההזדמנות לבקר בכפרים הכי יפים במקום שהוא בעצמו הכי יפה בעולם, חוף אמאלפי. הדרך המתעקלת והמדהימה, התלויה בין הים למורדות הרי לטארי, מציעה נוף לא ייאמן של החוף. בטיול תוכלו ליהנות מכמה תחנות עצירה לצילום וכמובן להתענג על ארוחת צהריים טעימה במסעדה.

הטיול מתחיל בנסיעה נופית לאורך הים ואז, עם ההגעה, סיור במרכז העיירה אמאלפי. יינתן לכם מספיק זמן פנוי לצאת לקניות ולביקור בקתדרלה בעלת ההיסטוריה ארוכת השנים.

הקתדרלה של אמאלפי. טיול יום מנאפולי
הקתדרלה של אמאלפי. טיול יום מנאפולי

בסוף הסיור טיפוס לראוולו (ברכב), עיירת גבעה המשקיפה על כל החוף. כאן תוכלו לנצל את הזמן לביקור אופציונלי בגנים של וילה רופולו או פשוט ליהנות מהמקום המיוחד ומלא הקסם הזה.

עלות: 105 אירו למשתתף. זוהי פעילות חדשה שעדיין לא צברה מספיק חוות דעת באתר החברה המשווקת אבל אין ספק שהיא הולכת להיות אחת האטרקציות הבולטות.

לפרטים והצטרפות

להצטרף לטיול יום לסורנטו, פוזיטאנו ואמאלפי

קצת כמו הפעילות הקודמת שהצענו לכם אבל עם הרחבה לעוד שני מקומות מופלאים לכל דיעה. הפעם אתם יוצאים לכיוון סורנטו עם אותה התפעלות מיופיו של הנוף. בדרך, תעצרו לטעום קצת מליקר הלימונצ'לו המקומי העשוי מלימונים ואז תוכלו לשוטט ברחובות הצרים למשך שעה, להיכנס לחנויות אומנים ולטעום את המטעמים המקומיים.

בהמשך הגעה לעוד גן עדן עלי אדמות, העיירה פוזיטאנו בה תקבלו שעה ללכת לחוף הים או להתפעל מהפרחים הצבעוניים בקיץ. תוכלו למדוד את הבגדים המסורתיים של מודה פוזיטנו לפני שאתם יורדים למסעדה נחמדה על החוף כדי ליהנות מארוחת צהריים על טרסה עם נוף מהמם לים.

דרך אמאלפי. גם לפוזיטאנו
דרך אמאלפי. גם לפוזיטאנו

לאחר מכן, שעה וחצי של זמן פנוי באמלפי כדי לבקר בקתדרלה או לנסות גלידה תוצרת בית על החוף.

עלות: 90 אירו למשתתף.

לפרטים והצטרפות

השאירו תגובה