מפגש זום מיוחד, ברלין בנובמבר-דצמבר. הצטרפו עכשיו  - - - 

במלון הכי מגניב בברלין

מלון ביקיני ברלין

איפה עוד בברלין אפשר להתנדנד בערסל ממש לצד חלון החדר, להקשיב למוזיקה בקולי קולות באמבטיה ולעקוף את התור בדרך לבר שכל העיר רוצה להיכנס אליו?

מלון 25Hours Hotel Bikini – אחד מארבעה מלונות של הרשת – הוא מלון שנהנה לא רק מהשם הכי מגניב מבין המלונות הרבים שבעיר אלא גם ממיקום סבבה לגמרי. ממש ליד גן החיות וטירגארטן מתנשא הבניין בן עשר הקומות שמהגג שלו אפשר ליהנות מתצפית מהממת על העיר. בעבר התפרסם המלון דווקא בגלל "טעות" עיצובית כביכול של המעצבים שבחרו זכוכית שקופה בתור הקיר של המסעדה בקומה העליונה. התוצאה היתה שכל מי שהתיישב לשירותים במסעדה נחשף לעוברי האורח ברחוב למטה.

בינתיים העניינים סודרו והמסעדה האוריינטלית שנמצאת למעלה (Neni) מציעה שילוב טעים במיוחד של אוכל ונוף. המראה המוזר של צמרות העצים שנמצאות כולן מתחת למסעדה ובגובה אחיד פחות או יותר הן לא משהו שמקבלים בכל מלון. בימים בהירים ויפים תוכלו לראות את הקופים בגן החיות למטה.

השוואת מחירים באתר הוטל קומביינד
הזמנת חדרים בבוקינג

מיקס של ג'ונגל ועיר

אגב, כדי להגיע למסעדה תצטרכו לקחת את המעלית. כמובן ששום דבר במלון ביקיני הוא לא מובן מאליו ולכן גם הנסיעה הקצרה במעלית תחשוף אתכם להפתעה מוזיקלית קלה. עוד הפתעה חביבה היא השלט Do not Disturb, שמגיע בצורה של חפיסת שלטים מגוונת שמתוכה אתם יכולים לבחור את הצבע ואת המסר שתצמידו לדלת החדר שלכם.

את הקירבה לטירגארטן מנצלים בביקיני בין היתר גם בחדר הסאונה שצופה לטבע. הרעיון של ערבוב בין המרחב העירוני למרחב הטבעי חוזר על עצמו בכל פינה במלון.

אוריינטלית על הגג

החדרים עצמם מנסים ומצליחים להפתיע את מי שמצפה לחדר מלון סטנדרטי. ממש לרוחב החלון הגדול, בחלק מהחדרים, מתוח ערסל צבעוני (בעיצוב שמתאים למצעים של המיטה) שצופה אל גן החיות. יותר ג'ונגל מזה? גם אמבטיה נמצאת בשטח הפתוח של החדר כדי להוסיף לתחושה הטבעית. את פס הקול עם מוזיקה אתם בוחרים לבד.

בלי תור לבר הכי Wild בעיר

מוזיקה היא רכיב מרכזי בחשיבה התכנונית של המלון והרמקולים בחדרים הם הוכחה שלא כל חופשה בבית מלון צריכה להסתפק ברמקולים הפשוטים של הטלוויזיה.

מה שכחנו? אה, הבר של המלון, Monkey! מסתבר שמדובר במוסד מוכר ואהוב בעיר ואבן שואבת לבלייני העיר. בעוד התורים לבר מתארכים בסופי השבוע, אורחי המלון יכולים לדלג על התור ולהיכנס ישר פנימה. גם כאן העיצוב שולט. לא תוכלו להתעלם מהחיות שהגיעו לשמור עליכם בזמן שאתם שותים בבר.

את זוגות האופניים הרבים שתלויים מהאוויר אי אפשר לשכור, הם חלק מהעיצוב אבל אפשר כמובן לשכור אופניים רגילים במלון.

הכי מגניב כבר אמרנו?

השוואת מחירים באתר הוטל קומביינד
הזמנת חדרים בבוקינג