מבחן הביקורת: צימר גן המלכים באמירים. גם יפה וגם צופה

צימר גן המלכים

גיא ושני הם המארחים של צימר גן המלכים, מקום אירוח נקי שמשרה אווירה ביתית ונינוחה, מציע ארוחת בוקר שכדאי לנסות, אבל מעל הכול מהמם את האורחים בזכות הנוף הנשקף ממנו. ניתן לבחור בין סוויטת סופיריור ודלוקס כשסוויטת סופיריור זהו אוהל מונגולי או יורט ללא בריכה וסוויטת הדלוקס היא בקתת עץ עם בריכה פרטית.

בין המבקרים שהתארחו אצל גיא ושני היו כאלה שחשבו שהמילה צימר היא פחיתות כבוד מבחינת האבזור, הנוף וארוחת הבוקר שכן מקבלים משהו ברמה גבוהה מהצימר הממוצע. בהקשר הזה כדאי לומר, למי שמוכרח תמיד להתרשם מהתמונות באתר booking לפני הזמנה, שכדאי לצפות למשהו אפילו יותר יפה במציאות. 

בצימרים, טלוויזיה משודרגת עם סאונד מצויין וגם ג׳קוזי ומיטה נוחה למדי. האורחים יכולים גם לשלוט בתאורה בצורה יעילה. המטבחון לעומת זאת, בסיסי ולא יותר.

למי שרוצה לצאת החוצה, יש מסלול הליכה וריצה שמקיף את הישוב אמירים ובכלל הטבע הוא בעל הבית כמו שאפשר לראות מכל חלון של הצימר. ארוחת בוקר עולה 120 שקלים לזוג ואפשר לבקש אותה גם כארוחה טבעונית. כל אחד מהצימרים מתאים לזוג בלבד.

נכון לזמן הבדיקה שלנו בצימר מקבלים גם אורחים עם בעלי חיים. 

מבחינת אטרקציות, מושבת האומנים בצפת נמצאת חמישה קילומטר וחצי מהצימר, חוות בת יער עשרה קילומטרים ופארק הירדן 18 קילומטרים. המסעדה הקרובה היא מסעדת גילי המקומית שנמצאת כ- 400 מטרים מהצימר ובנוסף קפה בר 77 שגם הוא בתוך הישוב ודורש מעט יותר הליכה.

צ׳ק אין בשעה 15:00 וצ׳ק אאוט עד 12:00. מדיניות הצימר היא שלא ניתן להתארח עם ילדים אבל אפשר להגיע גם עם תינוק והמארחים יוסיפו עריסה. 

לילה החל מ- 720 ש״ח. 

בדקו זמינות באתר בוקינג

השאירו תגובה