מבחן הביקורת: צימר אהבתיה בחד נס. האהבה שאתה נותן, היא זאת שאתה מקבל

צימר אהבתיה ביישוב חד נס. אהבה אמיתית

צימר אהבתיה בישוב חד נס הוא אחד מאותם מקומות שמצדיקים את ענף הצימרים וזאת לא הגזמה. הבעלים משה ורחלי הם המארחים ונדמה שהם נולדו למקצוע. יש משהו משותף כמעט לכל חוות הדעת של אורחים ששהו בצימר אהבתיה וזו רמת שביעות הרצון מהיחס והשירות.

כשהבעלים שמח ואוהב לארח ודואג שכל פרט בצימר יעשה טוב לאורחים, גם חוות הדעת הינן בהתאם. משה ורחלי לא שוכחים להשאיר סלסלת ממתקים לילדים, בירות ויין במקרר לאלה שכבר לא ילדים, מבחר של בקבוקי שתייה, חלב נשנושים ועוד הפתעות. משה גם מקפיד להיות שירותי בכל שעה משעות היום ועוזר בכל בקשה, גם אם זה אומר למשל להשיג בלוני יום הולדת למשפחה ששכחה להביא בלונים ומעוניינת לחגוג לאחד הילדים.

כשיש מי שדואג לכל הבקשות, החופשה רגועה יותר ואפשר להתרכז באנרגיות הטובות והצבעוניות של הצימר. חד נס הוא אחד הישובים המצטיינים מבחינת צימרים. תוכלו למצוא לא רק את הצימר של משה ורחלי אלה גם כמה שמות שתפסו מוניטין לאורך השנים. זהו ישוב שהפך ליעד מוביל בתחום האירוח הכפרי ואהבתיה הוא רק אחת האפשרויות בו, אבל ללא ספק אחד המצטיינים ומספק תמורה מאוד טובה למחיר.

מבחינת פרטיות לא נרשמה כל בעיה. אין מעורבות יתר של המארחים והפרטיות היא מוחלטת. גם רמת הניקיון טובה מאוד. כל אחד מהצימרים נהנה גם מחצר פרטית, כיסאות ושולחן. האבזור יורד לרמת הפרטים עם מגבות, דרך חלוקים ועד כוסות, צלחות, שמפו, מרכך, סבון גוף, סבון ידיים ועוד.

צימר אהבתיה. מתרכזים בלאהוב את האורחים
צימר אהבתיה. מתרכזים בלאהוב את האורחים

בנוסף לאיבזור בתוך הצימר, יש גם ג׳קוזי וברכה ועוד ג׳קוזי גדול וחיצוני ואם כל זה לא מספיק, משה ורחלי מציעים על חשבון הבית גם את הנוף של הכנרת, שנשקף מהמרפסת.

אורחים מחוץ לארץ זוכים לעיתים פינוק משלהם. כך למשל אורחים מסינגפור הופתעו לגלות את דגל סינגפור שהונף לכבודם. בסך הכול, מקום מומלץ למשפחות עם ילדים וכמובן גם לזוגות.

האינטרנט האלחוטי ללא דופי ואין בעיית חנייה. 

כמה זה עולה?

באהבתיה תוכלו למצוא סוויטת משפחה, בקתה עם חדר שינה אחד או בקתה עם שני חדרי שינה.

סוויטת המשפחה מוצעת במחיר של החל מ- 900 שקל ללילה ועד 1,500 שקל ללילה. זוהי סוויטה בגודל 70 מטר רבוע עם שני חדרי שינה וחדר מגורים, מרפסת נוף לאגם או לגן ולהרים.

בקתה עם חדר שינה אחד במחיר של החל מ- 900 שקל ללילה. גודל החלל הינו 40 מטר רבוע.

ביקתה עם שני חדרי שינה בגודל 55 מטר רבוע מתחילה גם היא במחיר של החל מ- 900 שקל ללילה ועד 1,400, תלוי במספר האורחים.

לבדיקת זמינות צימר אהבתיה בחד נס, באתר בוקינג

השאירו תגובה