ביקורת מלון: NH Collection, ברלין. הטוב, הנוח והממוקם…

NH collection

זהו מלון ארבעה כוכבים ברמה גבוהה אבל זה לא אומר שכדאי לכם לפתח ציפיות ולחפש שומר בכניסה או מישהו שיעזור לכם עם המזוודות. המיקום של המלון לא פחות ממצויין וגם החדרים זוכים לציונים הגבוהים ביותר. לזה אתם יכולים להוסיף גם ארוחת בוקר מומלצת (כל עוד המחיר של הארוחה אינו מטריד אתכם במיוחד).

גם השירות של הצוות ככל הנראה לא יאכזב אתכם. למרות שיש תחנה מרכזית ורחוב הומה בחוץ, בתוך המלון תיהנו מאי של שקט כמו גם מניקיון וסדר בולטים מה שבהחלט לנו להצמיד את התגית תמורה טובה מאוד למחיר.

הקרבה לרחוב המסחרי הסמוך והאפשרות ללכת ברגל לאי המוזיאונים ולאטרקציות נוספות בעיר יכולים לשפר את חוויית השהייה שלכם עוד יותר. בכלל, מלון שיודע ליצור איזון בין מיקום מרכזי בסביבה הומה לשלווה פנימית הוא מלון שאנחנו שמחים להקדיש לו טור ביקורת.

מה עוד מחכה לכם במלון NH Collection? מכונת נספרסו בחדר וקפסולות שהצוות מחליף מידי יום.

ההתרשמות הגבוהה ביותר של האורחים היא כאמור מהמיקום אבל גם מהניקיון והנוחות. לגבי המיקום והנוחות הציון של מלון זה גבוה מהממוצע של מלונות ברלין כך שאם בחרתם במקום הזה, יש מצב שאתם נהנים מטיול משופר בבירת גרמניה, לפחות בקטגוריה של הלינה.

עוד מילה על ארוחת הבוקר, אפשר לקרוא לה כמעט ארוחת בוקר ישראלית. היא תקל עליכם להתחיל את היום ברגל ימין. תחנת הרכבת הקרובה היא זו של פרידריכשטראסה כמובן. המיזוג בחדרים  גם הוא שקט ויש תהליך זריז של check in ,check out.

בדקו זמינות חדרים

השאירו תגובה