מפגש זום מיוחד, ברלין בנובמבר-דצמבר. הצטרפו עכשיו  - - - 

ביקורת מלון: ריץ קרלטון, ברלין. הטוב ביותר לזוגות בעיר?

ritz carlton

כשהכתובת שלכם היא כיכר פוטסדאמר 3 ברלין, זאת התחלה טובה. מלון ריץ קרלטון ברלין מוציא מאנשים שהתארחו בו את מיטב המחמאות. מהתלהבות בזכות צוות המלון, דרך המתקנים ועד למיקום המבטיח בכיכר פוטסדם רק דקות ספורות משער ברנדנבורג, האנדרטה לזכר יהודי אירופה שנרצחו בשואה ואפילו התזמורת הפילהרמונית של ברלין.

בסמוך למלון גם נמצא מרכז סוני סנטר ולגו לנד discovery שמתאים לילדיםג. גם מבחינת שופינג אתם לא מקופחים שכן קניון ברלין או בשמו המקומי מול אוף ברלין נמצא גם הוא בסביבה וזאת בנוסף למרכזי הקניות המקומיים בכיכר פוטסדאם.

מהמלון תוכלו להגיע גם לאטרקציות כמו עוד צ׳ק פוינט צ׳ארלי המרוחק כקילומטר אחד ו-פרידריך שטראסה גם הוא במרחק של כקילומטר מהמלון. שוב, מבחינת מיקום אם בחרתם בארץ קרלטון אתם מסודרים.

בקיץ האחרון נערכו שיפוצים במלון ובאופן טבעי היו אורחים שהדבר הפריע להם. כמה התלוננו אפילו שלא הצליחו לנוח בשעת הצהריים בגלל רעשי שיפוצים ושלא היה לובי לנוח בו.

יש גם מי שמתלונן על העובדה שאין קומקום בחדרים או מתקנים להכנת קפה אבל על כל התמרמרות כזאת תוכלו למצוא עשרות חוות דעת מפרגנות מאוד.

אחד הישראלים שביקר במלון כתב כי ביקר בלמעלה מ-500 בתי מלון ביותר מ-40 מדינות וכי זהו המלון הטוב ביותר שבו שהה עד כה.

ארוחת הבוקר זוכה לציון מעולה, החדרים גדולים ונוחים, המיטות נחשבות לגדולות מאוד ויש גם טלוויזיה ענקית ומחוץ לחדר ספא וג'קוזי ועוד הפתעות. אבל מה שעושה את ההבדל אולי הוא בעיקר השירות של צוות המלון המדורג חמישה כוכבים שמתנהג בהתאם לרמה ולמוניטין של רשת ריץ קרלטון ושל הסניף המסוים הזה בברלין.

בחלוקת האורחים למשפחות,זוגות ואנשי העסקים דווקא הזוגות מעניקים את הציונים הגבוהים ביותר כך שאפשר לתייג את ריץ קרלטון גם כאחת הבחירות הרומנטיות הטובות בברליו.

יש הרבה מאוד חדרים לבחור מתוכם, חדר דלוקס, חדר דלוקס עם נוף (כשהכוונה היא לתצפית על כיכר פוצדאם או טירגארטן), יש סוויטת קרלטון קלאב, סוויטה דלוקס, חדר דלוקס פינתי עם מיטת קינג סייז ונוף לעיר… בקיצור הרבה מאוד אפשרויות.

לסיכום, אם אתם מחפשים אירוח ברמה הגבוהה ביותר עם סיכון מינימלי של אכזבה זהו ללא ספק אחת הבחירות הראשונות. עם ציון 9.1 באתר בוקינג על פי 1360 חוות דעת, מיקום פריים, מתקנים ברמה הגבוהה ביותר, חדרים גדולים ונוחים שירות שנותן תחושה של VIP וכאמור, אפילו נוף בחלק מהחדרים נשאר לבדוק רק את סוגיית המחיר.

אז כמה יעלה לילה במלון הזה? ובכן לילה לשני מבוגרים ללא ילדים עשוי לעלות לכם בסביבות 1800₪ אבל לפעמים יש מבצעים שכדאי לעקוב אחריהם שבעקבותיהם המחיר יהיה באזור 1200₪ ללילה. זה עדיין הרבה יותר ממלון כמו קראון פלאזה ברלין סיטי סנטר הפופולרי בקרב ישראלים (אפילו עד פי שלושה במחיר) ועדיין, אם אתם מחפשים אירוח חמישה כוכבים ללא פשרות (בתקווה שאין שיפוצים…) הנה לכם אופציה מאוד הגיונית.

בדקו חדרים פנויים

השאירו תגובה