ביקורת מלון: קראון פלאזה ברלין סיטי סנטר

קראון פלאזה ברלין סיטי סנטר

נתחיל בחדשות. המלון נמצא מול חנות יוניקלו שזאת סיבה מספקת לפחות לחלק מהישראלים להתאכסן דווקא כאן. אבל מעבר לאטרקציה היפנית הזאת, ברור שאפילו יותר ישראלים מגיעים בגלל אטרקציה אחרת והיא ארוחת הבוקר הכשרה, לא דבר של מה בכך בברלין, גרמניה.

למרות שגם כאן יש מי שמתלונן על מחסור במבחר וצמצום מסוים, זאת עדיין ארוחת בוקר טובה שבה תמצאו בין היתר ירקות, לחמים, דבש, ריבות, קרקרים, קורנפלקס, קפה, ביצים ויוגורטים.

לא רק ארוחת בוקר כשרה יש במלון אלא גם חדרים שומרי שבת. בקומה הראשונה של המלון, דלתות החדרים דורשות מפתח רגיל ולא אלקטרוני ובנוסף יש גם ארוחות ערב שאפשר להזמין במלון (אם כי במקרה זה יתכן ומדובר באופציה יקרה מידי ואולי פשוט כדאי ללכת למסעדה כשרה בסביבה – כן יש כאלה באיזור.

אז כן, אתם כבר מתחילים להבין למה מלון קראון פלאזה ברלין סיטי סנטר הוא הבחירה הטובה למטייל הדתי והמסורתי בברלין ובכל זאת גם בימי החול לא מדובר במלון רע.   הוא זוכה לציונים גבוהים גם על ידי אורחים בינלאומיים שלא מגיעים אליו בגלל הכשרות.

המיקום  זוכה תמיד לציון לשבח וגם הצוות והמלון נחשב למסודר ונקי. יש אפילו מי שחושב שזהו מלון בסגנון בוטיקי.

חמש דקות מהמלון  נמצאת חנות הכלבו קה.דה.ווה. ותחנת הרכבת הקרובה היא זו של ויטנברג פלאץ. עוד אטרקציות שאפשר פשוט ללכת אליהן ברגל מדלת המלון הן גן החיות של ברלין – גן חיות מהגדולים באירופה – וגם מרכז אירופה סנטר במרחק של 300 מטרים בלבד מהמלון. יש גם סופרמרקט במרחק 400 מטרים, שוק ועוד ועוד.

לא פחות חשוב מבחינת מרחקים הוא בית הכנסת האורתודוקסי שנמצאה שבע דקות הליכה ומאפשר לאורחי המלון ללכת בשבת ברגל ולחזור בקלות. גם ערוץ טלוויזיה ישראלי יחכה לכם ויזכיר שאתם לגמרי לא הישראלים הראשונים שמתארחים פה.

אם תרצו להציץ באתר האינטרנט למיטב ידיעתנו זה המלון הישראלי שיש לו גם גירסה בעברית.

בכניסה למלון יש פינת עישון אבל התחום שלה לא תמיד מוגדר באופן ברור לאורחים שמעשנים.  זאת חוויה שלילית בסך הכול לאורחים הלא מעשנים.

לא מלון יקר במיוחד והמחיר בדרך כלל מספק את התמורה.

בדקו חדרים פנויים

השאירו תגובה