ביקורת מלון: מקס בראון קודאם, ברלין. ריח של חביתה, לחם ו… חדרים קטנים

מלון מקס בראון קודאם ברלין

באתר המלון החביב הזה מצאנו את התיאור הבא:

"למטיילים לברלין שמעדיפים אזור יפיפה ורגוע אך עדיין נגיש לאטרקציות הידועות, מקס בראון קודאם יתאים בוודאי. המלון ממוקם בדיוק על הגבול בין שכונת וילמרסדורף ושרלוטנבורג באזור מגורים שקט עם אווירה קסומה שגם אתם לא תוכלו להימלט ממנה. כבר בכניסה למלון תתקבלו בברכה גם על ידי אותו ניחוח של לחם שנאפה מסעדת בנדיקט הפועלת 24 שעות במקום…"

ואכן מדובר במלון לא רע בכלל עם צוות שרותי מאוד ורמת ניקיון גבוהה. ארוחת הבוקר הבנדיקטית עשתה לעצמה שם אבל התוצאה – הגעה של הרבה לקוחות מחוץ למלון מה שיוצר לפעמים עומס ותורים. לא נעים.

המסעדה שממוקמת בלובי אכן פתוחה יום ולילה, (נהדר למי מכם שאוהב את ארוחת הבוקר שלו בחצות…) מה שאומר שרעבים לא תלכו לישון, אבל, מלבד נושא האוכל שהוא אגב לא זול במיוחד כדאי לציין שהחדרים לא גדולים (אפילו קטנים) והמקלחת יכולה להיקרא פיצפונת למי שרגיל למשהו מרווח. המיקום הרגוע שהמלון מצהיר עליו יכול להיות רגוע מדי לחלק מכם ו… למי שמחפש מזגן בחדר מצפה הפתעה לא נעימה.

מלון מקס בראון קודאם
מלון מקס בראון קודאם

למי שרוצה להגיע לרובע קרויצברג הצבעוני והתוסס של ברלין – זה לא כל כך קרוב. כן תוכלו ללכת 10 דקות ולהצטרף לחוויית קניות באזור הקודאם, שם גם מחכה לכם תחנת הרכבת התחתית ואוטובוסים לשדה התעופה.

מניסיון של אורחים שהגיעו דרך אתר בוקינג המלון הזה מתאים יותר לזוגות ופחות למשפחות. חדר זוגי יכול לעלות לכם 100 דולר ללילה ונכון לזמן כתיבת שורות אלה ישנה אפשרות לביטול בחינם דרך אתר בוקינג ואין צורך במקדמה.

סך הכל, מלון פופולרי, מעוצב, נקי, יחודי עם מיקום מעניין גם אם לא מרכזי ביותר. אם אתם מוכרחים ארוחת בוקר משובחת זה בהחלט סעיף שעשוי לקדם את הבחירה שלכם במלון הזה דווקא. 

לבדיקת זמינות חדרים

לאתר המלון

מלון מקס בראון קודאם
מלון מקס בראון קודאם

השאירו תגובה