ביקורת מלון חוף גינוסר, ליד הכנרת. יותר בגלל הדשא, פחות בגלל החוף

מלון קיבוץ חוף גינוסר

מלון חוף גינוסר ליד הכנרת הוא מלון שמומלץ לנופשים המחפשים חופשה צפונית, בדרך כלל לשהות של יומיים או שלושה. מי שאוהב את החופשות שלו באווירה קיבוצית יגלה מקום נחמד, בסך הכל עם חוף פרטי וכל מה שדרוש באיזור החדרים כדי לעשות מנגל וליהנות ממנו.

אווירת הקיבוץ מורגשת וזה יתרון למגיעים מהעיר הגדולה. אם יש משהו שלא יחסר לכם במלון קיבוץ חוף גינוסר זה דשא וכמובן, כיסאות ושולחנות לכל משפחה.

באופן כללי קבלת הפנים של מקום האירוח טובה והצוות קשוב יחסית לבקשות הנופשים.

מה שפחות עובד במלון חוף גינוסר היא עובדת היותם של חדרי האירוח הכפרי (וילג׳) מיושנים ולא מספיק נקיים. גם הנוף לא תמיד מוצלח ולפעמים זהו פשוט נוף לחדרים של האורחים ממול. 

בנוסף, החדרים של האירוח הכפרי רחוקים מהמלון (שבו חדר האוכל ושאר המתקנים) כך שמי שבוחר להתארח בחדרים אלה, כדאי לקחת זאת בחשבון.

יש גם אירוח משודרג

במלון גם חדרים ברמה ובעיצוב מרשימים יותר, אלה הם חדרי הדלוקס שמתאימים לזוג עם שני ילדים, לכל היותר. משפחות גדולות יכולות לקחת שני חדרים עם דלת מקשרת. במקרה הזה לכל חדר יש מרפסת עם ריהוט גן ונוף משופר וכן מיני בר, כספת, טלוויזיה בכבלים ועוד.

משפחות קטנות או זוגות יכולים לנסות גם את חדרי הגרנד דלוקס שגם הם מציעים אירוח בסטנדרט גבוה יותר.

עוד אופציה היא סוויטה כפרית, שש יחידות גדולות ומרווחות המתאימות לאירוח של עד חמישה נופשים. הסוויטות נמצאות בוילג׳ המרוחק מעט, מה שאומר צעידה של כמה מאות מטרים בכל פעם עד חדר האוכל, למשל.

חדר האוכל בימי הקורונה

בזמן הקורונה הכניסה לארוחת הבוקר בקפסולות אבל בתוך חדר האוכל אין שמירה מספקת על מרחק בין הסועדים או סימון מדוייק איפה מותר ואיפה אסור לשבת. ראוי שהחברים במלון קיבוץ גינוסר יתאמצו קצת יותר בתחום שמירה על היגיינה כל עוד נדרשת הקפדה מיוחדת. האוכל עצמו טוב, אבל לא מתעלה. 

לבדיקת זמינות חדרים במלון (בוקינג)

יש גם מי שמבקר את העובדה שבגלל הקורונה נעשה שימוש רב בכלים חד פעמיים.

הבריכה של מלון קיבוץ חוף גינוסר זוכה לתגובות מעורבות, מצד אחד טוענים נופשים שהתארחו במלון כי היא נעימה ונקייה ומצד שני קטנה ולפיכך גם עמוסה.

מלון קיבוץ חוף גינוסר
בריכת מלון קיבוץ חוף גינוסר. לא מספיק גדולה.
מלון קיבוץ חוף גינוסר
מלון קיבוץ חוף גינוסר
מלון קיבוץ חוף גינוסר
מגוון חדרים, חלקם טובים בהרבה מהאחרים.
מלון קיבוץ חוף גינוסר
מלון קיבוץ חוף גינוסר

חוף עמוס מעט

החוף זוכה לביקורות בגין צורת הגידור שלו והעובדה שאף הוא עמוס מדי. פתרון אפשרי הוא לנסוע חמש דקות צפונה לחוף חוקוק ולקבל תנאי רחצה טובים יותר.

עוד שיפורים שכדאי להכניס הם תאורה במרפסות וכאמור, שיפור ותחזוקת החוף הפרטי שכרגע אינה ברמה גבוהה. גם הגדלת הבריכה ושיפוץ שלה וכן הוספת ערוצים לטלוויזיה (בחלק מהם רק ארבעה ערוצים) יועילו להתרשמות הכללית של הנופשים.

חלק מהמזגנים יכולים בהחלט לקבל שידרוג.

בצד הזכות כדאי להוסיף שבזמן האירוח תוכלו לפגוש קיבוצניקים מקומיים ואולי גם לקבל מעט טיפים על מסלולים באיזור. במלון דואגים גם לאירועים מדי פעם, למשל הופעות אמנים וכיוצא באלה.

תוכלו להתעדכן על מופעים צפויים בדף הפייסבוק של המלון.

חדר האוכל במלון קיבוץ חוף גינוסר
חדר האוכל במלון קיבוץ חוף גינוסר
מלון קיבוץ חוף גינוסר
מלון קיבוץ חוף גינוסר. אירוח כפרי טוב, אבל עם מקום לשיפורים

פוטנציאל ומחיר

לסיכום, אירוח קיבוצי טוב עם הרבה מקום לשיפור. חדרי הוילג׳, מתאימים למי שמחפש תנאים בסיסים ומעלה (אבל לא הרבה מעבר). החדרים היוקרתיים יכולים להציע חופשה מוצלחת יותר.

ניכר שאנשי מלון גינוסר השכילו להבין את הפוטנציאל בתיירות הפנים (בעיקר כשנתב״ג סגור) וטרחו לשדרג את חווית החופשה אצלם אבל לא מצאנו לכך ביטוי גם במבצעים מיוחדים, כלומר במחיר.

הבעיה הגדולה ביותר של מלון קיבוץ חוף גינוסר, נכון לעכשיו היא התמורה למחיר. התעריף ללילה אינו משקף את רמתם של חלק מהמתקנים ועשוי להרגיש כמו תמחור יתר. 

כדאי לנסות כל עוד המחיר אטרקטיבי באמת או שתפסתם מבצע משתלם.

לבדיקת זמינות חדרים במלון (בוקינג)

מלון נוף גינוסר בוידאו

תגובה אחת על הפוסט “ביקורת מלון חוף גינוסר, ליד הכנרת. יותר בגלל הדשא, פחות בגלל החוף

  1. טניה קורצר אומר:

    ביקרנו ביום כיפור במלון.
    מתנה בצורת חרק חי בכלי מיטה לא עושה לי רצון לבוא שוב .
    זה קלקל את יום החופשה שלי שחיכיתי כל כך.

השאירו תגובה