ביקורת מלון: דה נורמן, תל אביב. נוף של יוקרה, בעיקר

מלון דה נורמן

מלון דה נורמן ממוקם על רחוב נחמני בין מספר 23 ו-25 בתל אביב. זה אומר מצד אחד שהמיקום שלכם הוא פנטסטי, במיוחד אם אתם אוהבים לחיות את תל אביב ולתור אותה ברגל, ומצד שני, אל תצפו לנוף מרשים כמו למשל ממלון במצפה רמון או על הר בואך ירושלים. יש מצב שהנוף שתקבלו מהחדר הוא של אספלט הכביש.

בכל זאת אפשר לשפר את המראה אם רק עולים לגג. על גג מלון דה נורמן יש בריכה יפה שאת התמונה שלה צירפנו לכם למעלה. גם החדרים עצמם יפים ומאובזרים. דה נורמן הוא מלון שמשווק את עצמו לשוק היוקרה והוא בהחלט לא מלון סטנדרטי במובן הזה.

יש מי שמתלונן על התשלום עבור החנייה, המיניבר, הטיפ לארוחות וכן הלאה. גם על ארוחת הערב מצאנו ביקורת אחת או שתיים.

המלון לא מכוון עצמו רק לאוכלוסייה ישראלית, אולי להיפך, דווקא האורחים הזרים בולטים בו בנוכחותם. לכם כאורחים זה יכול להרגיש כמו פיסת חוץ לארץ באמצע העיר.

השירות של הצוות כמו גם המתקנים, הניקיון והנוחות – אבל בעיקר המיקום – כולם זוכים לציונים גבוהים באתר בוקינג (וזה כולל כמה חוות דעת שנראה כאילו נכתבו מטעם, אבל אולי אנחנו טועים).  מה שמוריד קצת את הממוצע של המלון הוא סעיף התמורה למחיר, רמז לחשבון שמגיע בסופו של דבר. 

למי שמחפש חופשה לוקסוס, מלון דה נורמן הוא בסך הכל מלון יפה, מושקע ומעוצב – במיקום זוכה – אבל כמו שאתם מבינים לא בהכרח זול.

לבדיקת זמינות חדרים

 

השאירו תגובה