ביקורת מלון: אדיסון, ניו יורק. משומש אבל יושב טוב…

מלון אדיסון בניו יורק

מלון שהוא מוסד וקיים כבר כמעט מאה שנה. למעשה, המלון הזה נוסד לפני כל כך הרבה שנים שהיתה לו את האופציה לקחת משבצת ממש על הטיים סקוור. בלובי ובמבנה השפעות של עידן הארט-דקו.

עם כל הכבוד להיסטוריה ויש כבוד, יש גם לא מעט ביקורות שליליות על המלון. המתקנים של אדיסון אינם הטובים ביותר בניו יורק, האינטרנט האלחוטי בתשלום זוכה ללא מעט גידופים, המזגן גם ועל זה נוסיף את  ארוחת הבוקר הלא מפוארת.

כשרמת התחזוקה הכללית מרגישה נמוכה ותעבורת האורחים גבוהה ייתכן שכדאי לכם למצוא פתרון אחר לשהייה בניו יורק. אלא אם אתם רוצים אדיסון, כמו כל כך הרבה ישראלים.

הנה ביקורת למשל שמצאנו באתר בוקינג עצמו:

"חדרים מאוד ישנים, בתמונות בבוקינג נראה שהחדרים משופצים והבנו שרק הקומות הגבוהות והמשודרגות יותר. צוות המלון דיי קורקטי אך עושה את העבודה ומספק את השירות כשצריך. המלון הוא ממש אוטוסטרדה מטורפת של אנשים, הוא מלון גדול עם המלון תנועה כיאה למיקום שלו ליד הטיימס סקוור, לא לכולם זה מתאים. המלון גובה על כל בקשה נוספת, צ'ק אין 3 שעות לפני בזמן היה בתוספת של 61 דולר לפני מיסים, שמירת תיקים ביום האחרון גבו דולר עבור כל פריט כולל מטרייה…"

אדיסון ניו יורק
אדיסון ניו יורק

מנגד, כמובן ובהתאם לפופולריות של אדיסון בקרב ישראלים יש גם המשבחים:

"מארחים אדיבים וידידותיים, בכל חופשה באזור חוזרת אליו. מיקום טוב למי שאוהב את אזור התאטראות. שיפור ניכר בזמן ההמתנה למעליות…"

המיקום מושלם! ממש על הטיים סקוור. חדרי הסיגנצ'ר יחסית מרווחים ונעימים. רצוי לבקש חדר בקומה התשיעית ומעלה.

בדקו זמינות חדרים

השאירו תגובה