בבית של צ'לסי. כל המשחקים הקרובים

צלסי משחקים קרובים

במערב לונדון נמצא איצטדיון הכדורגל סטמפורד ברידג. יותר מ-40 אלף מקומות באצטדיון אבל הנתון הזה מביא אותו רק למקום הרביעי בעיר, מבחינת תפוסה, אחרי אצטדיון וומבלי, אצטדיון האולימפיקו ואצטדיון האמירויות.

כמו איצטדיוני כדורגל אחרים שנבנו לפני שנים רבות גם סטמפורד ברידג החל את דרכו כמקום לאתלטיקה קלה יותר מאשר כדורגל אך זה כמובן השתנה לאורך השנים. על פי התכנון, האיצטדיון אינו עתיד לשרוד עוד שנים רבות. איצטדיון חדש אמור להיבנות ובאותו מקום ממש. 

צ'לסי שמשחקת באיצטדיון זכתה עד היום בשש אליפויות בפרמיירליג, שמונה פעמים בגביע ה-fa, פעמים בגביע הליגה ופעמיים בגביע המחזיקות. עוד פעם אחת זכתה בגביע ליגת האלופות ופעמיים בגביע הליגה האירופאית. הבעלים של הקבוצה הוא רומן אברמוביץ, המיליארדר הרוסי ישראלי שהונו נאמד ב-13 מיליארד דולר. 

ממוצע הצופים למשחק של צ׳לסי הוא כ- 40,000 והיא מהמובילות באנגליה. בסקר שערך אתר כדורגל ידוע עולה כי אוהדי צ'לסי רואים בארסנל ומנצ'סטר יונייטד את היריבות הגדולות שלהם.

מאז מאז שנת 2010 לא זכה אף שחקן אנגלי מקומי בתואר שחקן השנה של המועדון אבל זכו שחקנים מספרד, בלגיה, ברזיל וצרפת. אברהם גרנט היה מאמן הקבוצה בספטמבר 2007 עד מאי 2008. המאמן כיום הוא פרנק למפארד האנגלי שהחליף את מאוריציו סארי האיטלקי.

רשימת משחקים קרובים של צ'לסי באיצטדיון סטמפורד ברידג


השאירו תגובה