איך להפוך לחיית מסיבות בברלין

ברגהיין, ברלין

מעבר לצורך להכיר את המועדונים השווים ביותר בעיר, יש כמה עניינים בסיסיים שכדאי לדעת ושיישום קפדני שלהם יאפשר לכם להפוך לחיית מסיבות בברלין במלוא מובן המילה. הדבר הראשון קשור בלוח הזמנים שלכם. המסיבות של סוף השבוע בברלין עשויות להתחיל בנקודה אחת, למשל 11 בלילה ולהימשך באופן רציף יומיים או שלושה. יש מי שאומר שסוף שבוע שבו לא ראיתם שתי זריחות (מהצד השני של המסיבה) הוא לא סוף שבוע.

ברלין היא גם עיר שמאפשרת לכם להתחיל את המסיבה במקום אחד, להמשיך אותו במקום אחר ולסיים בכלל במקום שלישי. העובדה שחלק מהבליינים הם אנשים שיש להם עבודה קבועה וסדר יום מאורגן לא אמורה למנוע מהם את ההשתתפות מסיבות. בכל מועדון בברלין תגלו שהמקומיים יודעים לעשות את הסוויץ' ולהפוך מאנשים נורמטיביים, על גבול המשעממים לטיפוסים מוקצנים של מסיבות.

אם כבר מדברים על נורמטיבי, זה כנראה הדבר האחרון שאתם רוצים שיחשבו עליכם בכל מה שנוגע לקוד הלבוש. ישנם שלושה קודי לבוש דומיננטים בעיר, הראשון הוא שחור מונוטוני כשהרעיון קצת כמו מוזיקת הטכנו הוא לשמור על קצב אחיד וחוזר על עצמו ולא לקפוץ החוצה מהשורה. הגעה בלבוש צבעוני לפתח מועדון הברגהיין תזכה אתכם ללא ספק בסירוב מיידי.

זה לא אומר שצבעוניות יתר לא שווה כלום. קוד הלבוש השני שרץ חזק בברלין הוא הפסיכדלי, כלומר אם כבר צבעים אז עד הסוף ושירגיש כמו בתוך הזייה.

ומה נשאר לנו? קוד הלבוש השלישי הוא החשוף – זה שבו אתם מראים כמה שיותר מהעור שלכם. האופנה המינימליסטית הזאת מתאימה במיוחד למסיבות סליזיות יותר של העיר ומתקבלת שם בברכה.

ולסיום, לא לשכוח לחזור הביתה. יש 54 סופי שבוע בשנה ואתם צריכים לתפוס כוח ולהיות מוכנים לסוף השבוע הבא.

השאירו תגובה