איך לבחור סיור מודרך בלובר וכמה זה יעלה לכם

סיור מודרך בלובר

הלובר הוא המוזיאון הגדול בעולם ובאופן טבעי תוכלו לגלות אותו במספר דרכים. אופציה פופולרית לתיירים היא סיורים מודרכים. הנה כמה אפשרויות שיבטיחו לכם כניסה ללובר עם ערך מוסף של הדרכה, אירוח או לפחות דילוג על התור…

לגלות את הלובר

חברת ויאטור משווקת סיור פרטי לגילוי הלובר כולל דילוג חשוב על התור, במחיר של כ- 127 דולר למשתתף. בדף השיווקי של הסיור מזכירים שהבניין היה פעם ארמון וכי הארכיטקטורה שלו היא בעצמה יצירת אומנות. הסיור שנקרא לגלות את הלובר יספק לכם מבוא להיסטוריה ולאומנות של המקום וייתן לכם את המפתחות כדי להבין וליהנות מיצירות המופת שמחכות בפנים. בסיור תגלו יצירות מהתקופה העתיקה ועד לאמצע המאה ה-19 ובניהן המונה ליזה, הכתרת נפוליאון, עבדים ועוד. אחרי שהסיור מסתיים אפשר להמשיך ולסייר בלובר. קחו בחשבון שהמוזיאון הזה סגור ביום שלישי. בימים רביעי ושישי הוא פתוח עד 21:30. הסיור יתקיים בשפה האנגלית.

לפרטים וכרטיסים

הלובר מתחת לכוכבים

עוד אופציה לסיור בלובר או שגם היא משווקת דרך חברת ויאטור נקראת הלובר מתחת לכוכבים. גם כאן מדובר בסיור של שעתיים במחיר דומה של 66 אירו. הרעיון מאוד פשוט, במקום לבקר בלובר ביום, מבקרים בו בלילה, בקבוצה קטנה. למה זה עדיף? קצת פחות חם בחוץ, קצת פחות עמוס בתורים וגם בתוך המוזיאון עצמו יש יותר מרחב. למי שמעדיף לספוג אומנות באווירה רגועה יותר, זאת בהחלט אופציה מעניינת. הסיור כולל גם דילוג על התור בכניסה למוזיאון הלובר, הדרכה מקצועית באנגלית וקבוצה של עד 15 איש בלבד. משך הסיור המאוחר שמתחיל ב 18:45 הוא שעה וחצי. 

לפרטים וכרטיסים

הלובר בהדרכה עצמית

האופציה הבאה שלכם בלובר, גם היא משווקת דרך חברת ויאטור, היא רכישת כרטיסי כניסה בלבד אבל כאלה שכוללים דילוג על התור. כאן לא מדובר בסיור מודרך אלא בקבלת פנים במקום של נציג החברה שעוזר לכם להתמצא במוזיאון ולהתחיל את הסיור לבד. משך הפעילות המומלצת, בין שעתיים לחמש שעות. היתרון באופציה הזאת הוא שהכרטיס עולה רק 36 אירו, פחות ממחצית מסיורים עם מדריך אמיתי. בנוסף, אתם עושים הכל בקצב שלכם. שעת הכניסה היא 11:30 בבוקר ויש להגיע 15 דקות קודם. המארח ימסור לכם את כרטיסים ויציע לכם לבחור בין מבחר מסלולים, כמו למשל לובר לאוהבים, תרבות פופ בלובר, אטרקציות מרכזיות ועוד. 

לפרטים וכרטיסים

הלובר בסיור חצי פרטי

עוד אופציה יקרה יותר היא סיור חצי פרטי שמתחקה אחר יצירות המופת בלובר וכולל דילוג על התור. הכרטיס הזה עולה 99 אירו וכשמדובר בסיור חצי פרטי בדרך כלל הכוונה לקבוצה קטנה. אורך הסיור שלוש שעות עם מדריך מומחה שייקח אתכם בין היצירות החשובות והאוספים המעניינים. המסלול מתחיל באמנות יוונית הלניסטית, ממשיך לפסלים רומאים (הקבוצה תלמד על ההבדלים בין היווני לרומאי), אוסף אטרוסקי, רנסנס איטלקי, המונה ליזה וגם יצירות חדשות יותר מהמאה ה-19. לפני סיום תגיע הקבוצה ליצירה העבדים של michelangelo.

לפרטים וכרטיסים

הלובר האולטימטיבי

הכרטיס הפופולרי של חברת Get Your Guide נקרא לובר האולטימטיבי וזהו סיור מודרך עם כרטיס במחיר של 65 אירו לאדם, כולל מדריך מקומי ומקצועי, קבוצות קטנות, גישה מועדפת והחזר כספי אם לא נהניתם מהסיור. אורך הפעילות כשעתיים ובחברה המשווקת מבטיחים שתגידו "אורוואר" לכל התורים הארוכים, עם כניסה קלה פנימה. בסיור האולטימטיבי ללובר תוכלו לשמוע סיפורי עומק מהמדריך, לראות יצירות כמו ונוס דה מילו והמונה ליזה וגם לגלות את המוזיאון בעצמכם, אחרי שהסיור מסתיים. 

לפרטים וכרטיסים

הלובר לבד

חברת get your guide מציעה גם כרטיס כניסה בעלות 17 אירו לאדם פלוס שלושה אירו דמי הזמנה וסך הכל 20 אירו. בסכום הזה תוכלו לדלג על תור הכרטיסים וליהנות מיותר זמן של צפייה ביצירות מופת כמו המונה ליזה של לאונרדו דה וינצי ואחרות. 

לפרטים וכרטיסים

הלובר עם מדריך אודיו

עוד אפשרות היא סיור מודרך אבל עם מדריך אודיו שכולל גם כניסה מועדפת. בתמורה לסכום של 39 אירו לאדם תקבלו גם מפה מפורטת של המקום ותוכלו לשוטט בין התצוגות והיצירות המפורסמות, בנוחות שלכם. המדריך הקולי אינו קיים בשפה העברית אבל אם אתם שולטים באנגלית, ספרדית, צרפתית, גרמנית, איטלקית ורוסית, תוכלו ליהנות ממנו וכך גם לגבי חוברת ההסברים שמגיעה באותן שפות. מדריך האודיו יספק לכם מסלול של שלוש שעות ויחד עם המפה זאת בהחלט אופציה טובה למי שאוהב את העצמאות שלו וגם במחיר טוב של פחות מארבעים אירו. 

לפרטים וכרטיסים

המונה ליזה בלי הפרעות

עוד מוצר מיוחד של חברת Get Your Guide הוא סיור כניסה ברגע האחרון באנגלית שכולל את המונה ליזה. המוצר הזה מבטיח לכם כניסה בסוף היום וצפייה ביצירת המופת הזאת בלי כל ההמונים מסביבכם. הכרטיס כולל גם דילוג על התור ובסך הכל שלוש שעות של גילוי האומנות בלובר. 79 אירו לאדם זה מה שתתבקשו לשלם תמורת האופציה לראות את המונה ליזה עם קצת פחות הפרעות. כמו שאפשר להבין לפי המחיר, אתם מקבלים גם מדריך חי שיסביר לכם על האומנות וגם מכשיר אוזניות כדי שתוכלו לשמוע אותו טוב יותר ו…קבוצה של עד 15 אנשים. 

לפרטים וכרטיסים

כניסה ללובר עם הסמארטפון

לחברת Tiqets יש כרטיס כניסה ללובר במחיר של 20 אירו. הכרטיס האלקטרוני לא מציע הדרכה אבל יגיע אליכם ישירות לטלפון ויכניס אתכם למוזיאון בלי בעיות. גם לכרטיס הזה יש להוסיף שלושה אירו מס הזמנה. אחרי שתשלמו תוכלו לגלות 35 אלף יצירות אמנות עם גישה קלה ללובר, כניסה לתערוכה הקבועה ולכל התצוגות הזמניות למשך כל היום (אם יוצאים מהבניין, לא ניתן לחזור). הכרטיס כולל גם מדריך אודיו ייחודי שיעזור לכם להתמצא במקום. הכרטיס לא כולל דילוג על התור לבדיקה הביטחונית וגם לא גישה מועדפת לתערוכות המתחלפות. 

לפרטים וכרטיסים

הלובר בשעה וחצי

עוד מוצר של חברת Tiqets הוא סיור מודרך באנגלית בעלות של 54 אירו בקירוב. זהו סיור של שעה וחצי שמתחיל בשעה 10:15 עם מומחה מקומי שיסביר לכם באנגלית על המונה ליזה, ונוס דה מילו ויצירות נוספות. בחברה מבטיחים שעם הסיור תוכלו לחסוך זמן מיותר ולהגיע מיד ליצירות המופת. הקבוצה מוגבלת לסך של 20 משתתפים.

לפרטים וכרטיסים

השאירו תגובה