אטרקציות וחוויות בלאס וגאס שמחכות לכם בשנת 2022

מופעים בלאס וגאס

המופע Magic Mike Live ב-SAHARA לאס וגאס

הפקה ייחודית של השחקן ההוליוודי צ'נינג טייטום באולם SAHARA המפורסם של לאס וגאס. המופע מג'יק מייק לייב נחשב לאחת ההפקות החדשות הכי פופולריות בעיר ויש מצב שתרצו לשלב את החוויה הזאת גם בטיול שלכם.

במופע עצמו, שנים עשר ״האמנים המוכשרים ביותר של וגאס״ כפי שמכנים אותם ביחסי הציבור של המופע נותנים הופעה מרהיבה הכוללת השתתפות פעילה של קהל, ריקודים אינטראקטיביים ופעלולים נועזים.

בילוי מהנה ומאוד וגאסי.

לפרטים

סיור באוטובוס אל גרנד קניון מערב עם תחנת סכר הובר

סיור של יום מלא מלאס וגאס לגרנד קניון עם אוטובוס צמוד. במהלך היום, תתפעלו מנופים ציוריים של הפארק הלאומי יער ג'ושוע, סכר הובר, נהר הקולורדו והגדה המערבית של הגרנד קניון.

תחילת הפעילות באיסוף מלאס וגאס ופגישה עם המדריך והנהג שיספקו מידע לאורך הדרך. תקבלו גם חטיף ארוחת בוקר. בהמשך, עצירה של 15 דקות בסכר הובר לצילום ותצפית מדהימה. עם ההגעה לגדה המערבית של הקניון, תהנו מהנופים של נהר הקולורדו.

הרבה נופים מחכים לכם בטיול הזה כולל אלה שניבטים מנקודות נשר וגואנו. אם תטיילו בשביל ב-Guano Point, תגיעו לנקודה הגבוהה ביותר של West Rim, שם הנופים של נהר הקולורדו למטה פשוט יפהפיים.

בסיום הפעילות, החזרה ללאס וגאס ולמלון שלכם.

לפרטים

סיור מלאס וגאס לגרנד קניון מערב

סיור ערב באוטובוס תיירים

עלו על אוטובוס פתוח לסיור לילה של 3 שעות בלאס וגאס ותחוו את עיר החטאים במיטבה, אחרי שעות החשיכה.

במסלול המתוכנן, תסעו במורד הסטריפ של לאס וגאס ותראו מזרקות רוקדות ושאר הפתעות. תעברו את השלט "Welcome to Fabulous Las Vegas" בשער הכניסה לעיר ותמשיכו לנסוע במרכז העיר עד לגולדן נאגט.

כאן, תוכלו ליהנות מחוויית Fremont Street ויהיה לכם זמן פנוי (ירידה מהאוטובוס) כדי לגלות מקרוב את המופע האורקולי.

לפרטים

השאירו תגובה