6 אטרקציות וחוויות שמחכות לכם בהמבורג בשנת 2022

המבורג

שייט ערב בהמבורג

יוצאים לדרך עם פעילות שמוציאה אתכם לשייט בעיר במטרה לראות את המבורג באורות הערב.

הסיור כולל הדרכה שתאפשר לכם להכיר את הפינות הנסתרות של העיר, מלבד האטרקציות הבולטות של המבורג. בסיור תראו את המחסנים ההיסטורי של המבורג הממוקם בתוך הנמל הישן ותבינו כיצד המבורג ההיסטורית הפכה לעיר נמל חזקה.

העיר העתיקה וגם מסופי הנמל החדש והמכולות מוארים בלילה והם בוודאי יצליחו להרשים אתכם ומה שעוד לבטח ירשים אתכם הוא ה- Elbphilharmonie, אותו בניין איקוני וחדש יחסית המשמש את הפילהרמונית של המבורג.

משך הפעילות, כשעה עד שעתיים והעלות, 20 אירו למשתתף.

לפרטים והצטרפות

שייט בנמל המבורג שלא מפסיק לעבוד

צאו לגלות את אחד הנמלים הגדולים והמשמעותיים ביותר בעולם כשאתם נהנים מהנוף החולף ושומעים סיפורים מרתקים על המבורג והנמל היסטורי שלה.

אם מפלסי המים יאפשרו זאת, תעבור ספינת התיירים דרך איזור המחסנים הציורי או Speicherstadt, שהוא אתר מורשת עולמית מוכר של אונסק"ו. תוכלו להתפעל ממסלולי המים הצרים והתעלות המורכבות של המתחם.

עוד בסיור, תכירו את רובע HafenCity המודרני, מרכז הולך וגדל של אדריכלות חדשנית ומרחבים ציבוריים על נהר האלבה וכן תוכלו לראות את מסופי המכולות והמנופים העמוסים של המבורג.

נמל המבורג

לאורך הסיור, כאמור, המדריך יעשיר אתכם בסיפורים משעשעים ועובדות מעניינות על העיר שבה מספר עצום של ספינות נכנסות ויוצאות מדי יום. תלמדו על חשיבות הנמל ההומה, לא רק עבור העיר המבורג אלא עבור כל הסחר העולמי.

עלות הסיור, 24 אירו למשתתף.

לפרטים והצטרפות

איזור סנט פאולי וסצינת חיי הלילה

הסיור שיכניס אתכם לאיזור ה- Reeperbahn בעזרת ביקור בפאבים, תיאטראות וחנויות מין. בין היתר תעברו גם ברחוב הצדדי המפורסם ביותר של ריפרבאן: גרוס פרייהייט ותשמעו סיפורים על סצנת חיי הלילה בעיר ומועדוני החשפנות המפורסמים כולל הצגה "בית הבובות".

למד על החיים בשכונה המיוחדת הזאת על כלליה המיוחדים. המדריך שמלווה את הסיור יוסיף אנקדוטות מצחיקות ויספק מידע נוסף על ההקשר והרקע של המקום.

חלק מהסיורים כוללים גם משקה חינם. סך הכול, שעתיים עד שלוש של פעילות והעלות, 23 אירו למשתתף.

לפרטים והצטרפות

סיור ב- Elbphilharmonie Plaza

הזדמנות לגלות את בניין אלבפילהרמוני – אולי הסמל של המבורג המתחדשת – עם מדריך. בסיור תשמעו על התוכניות המקוריות של הבניין, אתגרי ההשלמה שלו ותכונותיו המיוחדות.

הסיור מחוץ לבניין יעזור לכם ללמוד על חזיתו ותכונות חיצוניות אחרות. לאחר מכן, תעלו על המדרגות הנעות הארוכות בעולם.

אלב פילהרמוני בהמבורג. הפילהרמונית על נהר האלבה
אלב פילהרמוני בהמבורג. הפילהרמונית על נהר האלבה

בסיור גם תקבלו הצצה לחלון הפנורמי הגדול לפני ההגעה לפלאזה: מרכז פעילויות המחבר בין הרציפים ההיסטוריים לארכיטקטורת הזכוכית המודרנית ותיהנו מכמה דקות שבהן תוכלו ליהנות מאחד הנופים היפים ביותר של המבורג.

לפרטים והצטרפות

מוזיאון השעווה פאנופטיקום

פאנופטיקום בהמבורג המציג את עבודות השעווה העתיקות ביותר בגרמניה. מיצג שמשתרע על פני שטח של 700 מ"ר ומפגיש אתכם את דמויות השעווה של יותר מ -120 אישים מההיסטוריה, האמנות והפוליטיקה, כמו גם ידוענים וכוכבי-על – כולם מציאותיים ומשוכפלים מקרוב כדמויות שעווה. הין היתר תפגשו שם את מיכאל שומאכר, המלכה אליזבת השנייה, ויטלי קליצ'קו, קרל לגרפלד והלמוט שמידט.

פאנופטיקום המבורג, תצגות דמויות שעווה
פאנופטיקום המבורג, תצגות דמויות שעווה

גם אשת הענק מרידל בגובה 2.27 מטר מחכה לכם שם וכן גבר עם 3 עיניים כמו גם אנשים יוצאי דופן אחרים. פינה מפחידה וארון רפואי-אנטומי משלימים את התערוכה.

לפרטים

סיור המבורג הרדופה

חוו את האווירה המפחידה של המבורג בלילה בסיור רגלי בעקבות רוחות הרפאים של העיר. דלגו על אווירת המסיבות הפרועה של סנט פאולי והריפרבאן כדי ללמוד מה באמת קורה בהמבורג עם רדת החשיכה.

סיור שיפתיע אתכם עם מכשפות ושדים ועם ביקור במקומות מוזרים ובאתרים רדופים. חלק ממסלול הסיור הינו בין כנסיית סנט קתרין לאיזור ספיישרשטאדט המיסטית כמו גם ברחובות הותיקים באיזור כנסיית סנט ניקולס.

לפרטים

השאירו תגובה