אטרקציות בברלין: לקרוע את העיר בטראבי

סיור במכונית בברלין

יכול להיות שאתם יודעים בדיוק מה אתם הולכים לעשות בביקור שלכם בברלין ואולי זאת גם לא הפעם הראשונה שאתם מגיעים לעיר, אבל הנה לכם אטרקציה שסביר מאוד שלא חשבתם עליה. אנחנו מדברים על מכונית טראבנט או בשם החיבה שלה המקומי טראבי.

האוטו שהחל מיוצר משנות ה-50 של המאה שעברה והיה לאחד הסמלים של גרמניה המזרחית שווק לא רק פה בגרמניה אלא גם למדינות קומוניסטיות.

הרכב הזה מעולם לא התעלה לרמה גבוהה במיוחד והיה עשוי מאותו החומר שממנו יצרו את המרכב של הסוסיתא. איכשהו הצליכה הטראבי להחזיק עד נפילת חומת ברלין והמפעל נסגר רק בתחילת שנות התשעים.

היום זה אוטו לאספנים ובגרמניה תוכלו לראות לא מעט פריטים.

מכאן גם נולד הרעיון להוציא סיור שנקרא ספארי טראבי. הסיור הפך להצלחה ותמורת קצת פחות מ-50 אירו ניתןן להצטרף למסע עירוני במכוניות טראבי. בעצם זוהי שיירה תיירותית שנוסעת לאורך 75 דקות בין האטרקציות מוכרות כמו פוטסדאמרפלאץ, שער ברנדנבורג, שדרות אונטר דר לינדן, הקתדרלה של ברלין, בית העירייה, מגדל הטלוויזיה, איסט סייד גלרי, גשר אוברבאום וצ׳ק פוינט צ׳ארלי.

לפני היציאה המשתתפים מקבלים הסבר טכני. כל אחת מהמכוניות מתמלאת בקבוצות של עד ארבעה אנשים. המדריך הוא זה שנוסע בטראבי הראשונה ומשדר ליתר המשתתפים והשיירה את ההסברים אודות הדרך. בסוף המסלול כל אחד מהמשתתפים מקבל רישיון נהיגה ייחודי. צריך לומר שהאטרקציה כוללת גם ביטוח צד שלישי עד גובה של 500 אירו.

אם הרעיון של לנסוע במכונית ישנה מרתיע אתכם או שאתם מחפשים את האופציה הידידותית יותר לסביבה, יש גם גירסה נוספת של הסיור שיוצאת במכוניות חדישות שקרויות E- Trabi ואינן קשורות אמנם למסורת המוכרת של הרכב המזרח גרמני אבל חולפות באותו המסלול.

לפרטים ומחירים

השאירו תגובה