10% הנחה על הסיור הקלאסי בברלין, בעברית, עם קוד קופון PZCW6H92

אז מה נעשה בתערוכת הגנים הבינלאומית בברלין?

תערוכת הגנים בברלין

אתמול (חמישי) נפתחה תערוכת הגנים הבינלאומית הידועה גם בכינוי הקצר IGA במרצאן, ברלין. הנה כמה אטרקציות שמחכות לכם בתור המתחם הענקי שמשתרע על שטח השווה בגודלו ל-140 מגרשי כדורגל. התערוכה תימשך לאורך האביב, הקיץ וחלק מהסתיו ותינעל ב-15 באוקטובר.

רכבל חדש

כבר לפני כמה חודשים סיפרנו לכם על חניכת קו הרכבל החדש של ברלין שפועל בתוך מתחם ה-IGA ונועד לשפר את היכולת של המבקרים לחוש את היופי של היריד ואת הצבעוניות שלו גם מגבוה. באירוע הפתיחה נכח גם ראש העיר המושל מיכאל מילר שלא פיספס הזדמנות להצטלם בתוך אחד הקרונות או הקבינות.

כל קבינה אגב יכולה לשאת עד 10 בני אדם. המסע הקצר אורך רק חמש דקות וחולף על פני קילומטר וחצי. שיא הגובה למי שמוכרח לדעת לפני שהוא עולה על המתקן, 30 מטר כשהפיסגה שאליה מטפס הרכבל הינה בגובה 100 מטרים.

אדוני ראש העיר. מיכאל מילר בתוך הרכבל

נאטור בוב-באן

למי שמעדיף לגלוש קרוב לאדמה מחכים קרונות דמויי חלליות שנעים על פני מסילות ברזל. מין רכבת הרים שמתרכזת יותר בהצגת הטבע שסביב ופחות בפעלולים מפחידים.

תערוכת גנים בברלין
foto: IGA

תצוגת גני העולם

לכבוד התערוכה, הגנים הקיימים של סין, יפן, קוריאה והמזרח גדלו ונוספו להם פינות חדשות. יש גם גן אנגלי מחודש ומתחם שמשחזר את סגנון הגנים של תקופת הרנסנס. אם אתם לא מתעניינים בלאומים או בהיסטוריה של הגנים תוכלו פשוט לשוטט בחממות שבהם הפרחים, השיחים והעצים מגיעים נטורל, אבל תמיד עם שמות שלא כל כך קל לזכור. מובטחת חגיגה של ריח וצבעים.

© IGA Berlin 2017 GmbH

גינת משחקים

בהשראת ספרו של אריך קסטנר "שלושים וחמישה במאי" מגיעה גינת משחקים חדשה שבה הילדים יוכלו לטפס, להתחבא, לקפוץ ובעיקר להרגיש כמו קונרד הנוסע לים הצפוני.

לחובבי החיות ובעיקר סוסים וכבשים מחכה פינת חי בשם Arche Park.

Nur noch 20 Tage bis zur #eröffnung der #IGA2017 in #berlin #marzahn #hellersdorf !

A post shared by IGA Berlin 2017 (@igaberlin2017) on

טיילת על המים

ב-פרומנייד אקוואטיקה תוכלו לטייל בין מעיינות, להתפעל מאפקטים שונים של מים זורמים וגם להתרשם ממפל שנופל מגובה חמישה מטרים.

עננים בחורש

לסיום, אחד המבנים הבולטים ביותר בשטח הוא מין פלטפורמה בצורת ענן שמשמשת כמגדל תצפית מעל ההר הקרוי Kienberg. חוץ מהיופי האדריכלי וההמצאה החביבה תוכלו גם להרחיק ראות עד מרכז העיר ברלין. אחרי השקיעה הענן מואר בצבעים חמים שמוסיפים לאפקט של היצירה.

ענן על ההר. foto: IGA

לאתר האירוע
מלון בקירבת המתחם

השאירו תגובה