10% הנחה על הסיור הקלאסי בברלין, בעברית, עם קוד קופון PZCW6H92

אורן ממליץ: שווקים בברלין

כל יום יש בברלין לפחות שוק אחד ואני מאוד ממליץ לבקר בשווקים אלה. השוק שאני נמצא בו עכשיו הוא מארקט האלה נוין. זהו יום חמישי וכמו בכל יום חמישי אחרי הצהריים השוק הזה מציע אוכל רחוב מעולה כאן בשכונת קרויצברג.

ביום שישי כאן בקרויצברג, האיזור הפלורנטיני או הטורקי אם תרצו של ברלין מתקיים השוק הטורקי מייבאך אופר שגם עליו אני ממליץ.

ביום שבת יש כמה שווקים. שוק ה-17 ביוני הוא שוק פשפשים קלאסי. אמנם יש בו הרבה פחות אוכל אבל תמצאו לא מעט עתיקות ותקליטים וכל מיני פיצ'פקעס ישנים. בשבת יש עוד שני שוקי אוכל, האחד בקארל אוגוסט פלאץ והשני בוינטרפלד פלאץ – איזור של הקהילה הגאה שנחמד מאוד להסתובב בו.

יום ראשון הוא יום שקצת מלחיץ את הישראלים כי כל החנויות סגורות. זארה סגורה, גם H&M ו-C&A ואפילו המקדש של פרימארק. אבל השווקים פעילים, מלבד שוק ה-17 ביוני שפעיל גם ביום זה יש את השוק הטוב ביותר בברלין, מאואר פארק. האחרון הוא שוק שיש בו גם עתיקות ומי שרוצה להשיג מציאות כדאי לו להגיע בבוקר. מהצהריים יש במאואר פארק הרבה מופעי מוזיקה ואוכל וקריוקי מעולה (משלוש אחר הצהריים).

יום שני הוא יום חלש למדי. השוק היחיד שפעיל ביום זה הוא Marheineke Markthalleבברגמנשטראסה, רחוב עם הרבה מאוד מסעדות. שוק מקורה שפתוח מיום שני עד שבת, כך שתמיד אפשר לבקר בו.

ביום שלישי חוזר השוק הטורקי במייבאך אופר וברביעי הגירסה הקטנה יותר של השוק בוינטנפלד פלאץ כמו גם השוק בקארל אוגוסט פלאץ.

השאירו תגובה