אודות

זמן מקומי הוא מגזין מקוון הפועל מאז קיץ 2015. זוהי יוזמה פרטית שאינה קשורה בשום חברה קיימת או גורם מסחרי המגיעים מתחומים שבהם עוסקות הכתבות.

עיקר הפעילות שלנו הוא בפרסום כתבות וריאיונות בתחומי התיירות, תרבות, נופש, פנאי וגם רילוקיישן. 

מדי חודש אנחנו מגיעים לעשרות אלפי קוראים. סך הכול נצפים למעלה מ-50,000 עמודים של תוכן באתר על בסיס חודשי. מאז הכתבה הראשונה שפירסמנו ביקרו מאתר למעלה ממיליון איש. האתר מדורג כ-320,000 בעולם לפי אלקסה. 

למעלה מ-70 אחוזים מהמבקרים באתר גולשים מישראל, היתר הינם ישראלים הגרים או מטיילים ברחבי העולם (עם נוכחות ניכרת של ישראלים בברלין, ברומא, בלונדון ובניו יורק.)

זמן מקומי


התוכן המגזיני באתר נכתב על ידי מערכת זמן מקומי ובעזרת נבחרת הכותבים הישראלים הכי טובים בחו"ל. שערינו פתוחים תמיד לכותבים אורחים היכולים להאיר את עינינו בנושאים הקשורים לחיי ישראלים בחו"ל, תיירות, תרבות מקומית וכיוצא באלה.

מלבד המגזין המקוון על מכלול הנושאים שבו, אנחנו מציעים גם מדור מיוחד (אתר משנה) בשם אלוף הטיפים שבו ניתן לשאול שאלות ולקבל תשובות בנושאי תיירות מגוונים. אתם מוזמנים להירשם לאתר זה, לשאול שאלות, להציע תשובות ואפילו לקבל נקודות…

אתרי משנה נוספים המלווים את המגזין הם חנות הסיורים בעברית וגם לוח מיוחד לאירועים בעברית בעולם.

למרות שאנחנו מספקים תוכן עיתונאי בלתי תלוי, המשך הפעילות שלנו תלוי תמיד בסיוע מצד ישראלים בארץ ובחו"ל שמוצאים עניין במפעל שלנו ורואים צורך לעזור. נשמח לתרומותיכם.

ניתן גם לפרוש חסות כלכלית על מדורים או ערוצים המתפרסמים באתר המגזין, (למשל חסות על כל הכתבות הקשורות לעיר מסוימת). לפרטים אנא צרו קשר עם העורך: editor@zmanmekomi.com

המשך קריאה מוצלחת,

זמן מקומי


כתובת המערכת: Cypress Pointe, Johns Creek, 30022, GA, United States

עורך: צבי יוליס

כתבו, כותבים, כותבות: צבי יוליס, תמר גבלינגר, ברלינר, איתי נוביק, ענת טור-שלום, גיא גרוס, אורן כהנוביץ', עינת רייטן, טארק בשיר, אמיר סטקלוב, אורי נחמנזון, אייל נחשון, אייל אדלמן, אמיר בברלין, מרגריטה פורטוס, טוביה ארם, חגי סער, מיכל מילרד וכותבים נוספים.


תרמו לנו

ניתן לתרום למערכת זמן מקומי. התרומות מועברות במלואן לטובת יצירת כתבות ותוכן חדש. ניתן להוסיף קרדיט תורם לכתבה או תוכן שנוצר בזכות התרומה.

תרמו 50 ש"ח

תרמו 100 ש"ח

תרמו 200 ש"ח

תרמו 500 ש"ח

תרמו 1000 ש"ח