אודות

פרוייקט זמן מקומי פועל מאז קיץ 2015. זוהי יוזמה פרטית, בלתי נתמכת ובלתי תלויה ששמה לה למטרה להיות קול לישראלים החיים בחו"ל ולספק תכנים רלוונטיים במגוון תחומים ונושאים לישראלים בכל מקום, גם בארץ כמובן.

עיקר הפעילות שלנו הוא בפרסום ידיעות מקומיות שעשויות לעניין ישראלים הגרים מחוץ לארץ, כתבות, בלוגים, מידע תיירותי עדכני יותר ומעמיק לתייר הישראלי, ריאיונות עם ישראלים על החיים בחו"ל וכן טורי דיעה, ייעוץ, לוח אירועים, לוח מודעות ועוד. 

מדי חודש אנחנו מגיעים לעשרות אלפים של דוברי עברית שגרים באירופה, ארצות הברית וכמובן גם בישראל. סך הכול נצפים למעלה מ-50,000 עמודים של תוכן באתרי הפרוייקט על בסיס חודשי. מאז הכתבה הראשונה שפירסמנו ביקרו מאתר למעלה ממיליון איש.

זמן מקומי


התוכן המגזיני באתר נכתב על ידי מערכת זמן מקומי ובעזרת נבחרת הכותבים הישראלים הכי טובים בחו"ל. אנחנו פתוחים תמיד לכותבים אורחים היכולים להאיר את עינינו בנושאים מקומיים הקשורים לחיי ישראלים בחו"ל. 

למרות שאנחנו מספקים תוכן עיתונאי בלתי תלוי, המשך הפעילות שלנו תלוי תמיד בסיוע מצד ישראלים בארץ ובחו"ל שמוצאים עניין במפעל שלנו ורואים צורך לעזור. נשמח לתרומותיכם.

ניתן גם לפרוש חסות כלכלית על מדורים או ערוצים המתפרסמים באתר המגזין, (למשל חסות על כל הכתבות הקשורות לעיר מסוימת). לפרטים אנא צרו קשר עם העורך: editor@zmanmekomi.com

המשך קריאה מוצלחת,

זמן מקומי


כתובת המערכת: Cypress Pointe, Johns Creek, 30022, GA, United States

עורך: צבי יוליס

כתבו, כותבים, כותבות: צבי יוליס, תמר גבלינגר, ברלינר, בר אש, איתי נוביק, איתי דפנר, ענת טור-שלום, גיא גרוס, מתן גרשוביץ, אורן כהנוביץ', אריק זרה, מיכל ליכטנפלד, עינת רייטן, טארק בשיר, אמיר סטקלוב, דניאל גבירצמן, אמיתי גינדל, אורי נחמנזון, מרגריטה פורטוס, טוביה ארם, אריק זרה, לירן לוי, נמרוד אלמגור, מיה דורון וקרן יעקב.


תרמו לנו

ניתן לתרום למערכת זמן מקומי. התרומות מועברות במלואן לטובת יצירת כתבות ותוכן חדש. ניתן להוסיף קרדיט תורם לכתבה או תוכן שנוצר בזכות התרומה.

תרמו 50 ש"ח

תרמו 100 ש"ח

תרמו 200 ש"ח

תרמו 500 ש"ח

תרמו 1000 ש"ח

או בחרו בעצמכם את הסכום לתרומה

  • American Express
    Discover
    MasterCard
    Visa